| escu805648 a întrebat:

Tipu pe care-l cunosc (de 14 ani) fumeaza si se drogheaza eu am 12 ani l-am intrebat daca vrea sa fim iubiti (sa ne sarutam.) a zis ca da si sa ne vedem la un hotel parasit ce credeti ca vrea sa-mi faca?

Răspuns Câştigător
| Maya2014 a răspuns:

Uite cum copii uita de copilarie!
E drogat si tu vrei sa fii cu el, inteligenta alegere.
Te invita la un hotel parasit? Ce marlan! In loc sa fie si el mai romantic, of, baietii din ziua de azi! rolling eyes
Vrei sa-ti spun acum parerea mea sincera? Vrea sa-si bata joc de tine si pun pariu ca o sa-i tina companie si vreo 3-4 "pretenasi" de-ai lui.
Acum avand in vedere ca tu ai 12 ani si eu 19, cred ca mai bine ma asculti si stai cumintica acasa.Tu ce zici?

16 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Hmm.daca e un drogat poate are ganduri malefice cu tine. mai bine nu te-ai duce, daca esti o fata la locul ei. a..si..intrebarea nu e pusa la misto?

| LifeIsAJoke a răspuns:

Copilul ala e deja ratat.Tu intri pe stardoll si te joci.happy

| IMC90 a răspuns:

Vrea sa jucati Monopoly happy

| Delicacy a răspuns:

Să te violeze şi să-ţi scurgă tot sângele din tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite..nu ştiu ce sentimente ai tu pentru dânsul, dar cel mai bine ar fi să te îndepărtezi cât de mult poţi de el.Nu e un exemplu şi te poate influenţa negativ.
Tu ce crezi că ar vrea să-ţi facă într-un hotel părăsit? Îţi dai seama că nimic bun.
Luni începe şcoala şi e posibil să întâlneşti pe altcineva, care să fie normal şi cât de cât cuminte!

| SkizoMetal a răspuns:

E drogat. Ce îţi mai trebuie? (în afară de creier)

Răspuns utilizator avertizat
| RemusAndrei a răspuns:

Daca e drogat cine stie ce ganduri are cu tine... eu zic sa ramai acasa si sa-ti vezi de treburile tale.Ma astept la un viol sau altceva.

| YourCupidon a răspuns:

Ce intrebari stupide, tu chiar nu-ti dai seama ce scrii. terminati va rog cu chestii de astea, daca aveti o problema adevarata atunci postatio pe TPU aici nu-i de totii "glumetii"sau "ipocritii"

| MaRRyAuTsA a răspuns:

Vrea sa faceti dragoste, mai bine nu te duce si uita-l

| Maya2014 a răspuns (pentru MaRRyAuTsA):

Sa faca dragoste? Poate sex in cel mai bun caz.Mai bine zis vrea sa o violeze!

| MikKinder98 a răspuns:

Un ritual satanic!

| alexandru25 a răspuns:

Sa iti ofere o savarina LOL

| Delia92murc a răspuns:

Depinde! Tu in primul rand ai DOAR 12 ani! In al doilea rand el fumeaza si se drogheaza! Ar putea sa te drogheze si n-ai tu idee cum pentru ca modalitati sunt multe, sa isi bata joc de tine si poate isi mai aduce si vreun prieten cu el, iar tu te-ai aranjat pe toata viata. Eu zic..sa stai pe treaba ta! Va puteti intalni intr-un parc, nu la un hotel parasit!

| Dyana2012 a răspuns:

Tu vrei sa fii cu un drogat si VREI SA FITI IUBITI si nu iti dai seama ce ti-ar putea face? cu siguranta va profita pentru ca asa fac toti(cu unele exceptii)! dc tot pierzi timpul asa? mai bine il lasi si vezi-ti de copilarie ca mai ai si e pacat! sper ca ti-am fost de ajutor! si eu am tot 12 ani dar stiu sa dau sfaturi! nu ca am trecut prin ele.dar stii ca, in ziua de azi, off nu ai cum sa nu aflii toate prostiile! asa ca...grija in continuare, doar stii cate si mai cate se intampla! te pup, paa