| LaviniuA a întrebat:

Salut! Voi despre ce vorbiți atunci când faceți sex?

22 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Tu te apuci de f_tut sau de conversație?!?

| Goete a răspuns (pentru mihai69):

O buna conversatie duce la ***

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Incalzirea globala, "abandonarea" acordeoanelor si procesoare de sunet care merita cumparate.

| Emma30555 a răspuns:

Dacă se vorbește este ceva ce nu poate fi generalizat, în plus nu prea se vorbește în timp ce faci sex, dar se intuiește cam ce vrea celalalt sau încerci sa ii faci pe plac. Dacă vrei sa schimbi o poziție și nu se întâmplă de la sine, poți sa spui nu este o problema.

| Goete a răspuns:

Pai de regula cand fac sex si ma suna sotul, vorbim despre ce va fi de mancare la cina.

| VoidEternal a răspuns:

E interesant și să vorbești. Dar nu despre ce avem la cina. Ci subiecte. adiacente cu operațiunea in desfășurare. big grin

| ywar a răspuns:

Eu vorbesc. despre revolutie si reforma.

| blackann a răspuns:

In general, despre metode de prevenire a poluarii mediului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre ursii polari ca sunt pe cale de disparitie, nu stiu ce dreacu sa ma fac ca nu pot dormi noaptea cu gandul la ei.
Daca mai citesc intrebari din astea pe TPU fac scleroza multipla.

| LaviniuA explică:

Inca unul care se lauda cu nr de orgasme...

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaviniuA):

Nu dragă, am 49 de ani și eu și nevasta și suntem căsătoriți de 21 de ani.

Acum te blochez că te-am mai blocat odată tot după un răspuns IDIOT ca ăsta.

Se cunoaște CALITATEA ta - te blochez de fiecare dată după numai un răspuns.

| Hammurabi a răspuns (pentru LaviniuA):

Într-o partidă adevărată de sex, partenerii își intuiesc intențiile și dorințele.
Nu sunt necesare explicații verbale detaliate și nici conversații de "umplere a timpului". laughing

| Iepuroi a răspuns:

Despre concepte filozofale

| blackann a răspuns (pentru Iepuroi):

Filosofice, ca nu esti in harry potter rolling on the floor

| Iepuroi a răspuns (pentru blackann):

laughing

| Andra4862 a răspuns:

Nu stiu de voi dar Eu nu vorbescwinking doar scoatem sunete

| LaviniuA explică (pentru Andra4862):

Deloc? Si daca trebuie schimbata pozitia cum va anuntati? Ca poate unu oboseste, pe altul il doare un genunchi etc etc...

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaviniuA):

Pai de ce sa te doara genunchii, ai reumatism?

| Andra4862 a răspuns (pentru LaviniuA):

Din priviriwinking

| Goete a răspuns (pentru Andra4862):

E super excitahnt sa soptesti fraze erotie partener/ului/ei in timpul sexului

| jhonnybravo69 a răspuns:

Despre noua ordine mondiala, dar eu iti recomand sa ii povestesti despre cat de bine te futea fostul

| CreangaBrad10 a răspuns:

Metin 2 Alaska