| blaSterr a întrebat:

Voi vorbiti cand faceti sex?

Răspuns Câştigător
| irrumator30 a răspuns:

Comunicarea e cel mai important lucru intre 2 persoane, care se iubesc, chir si atunci cand faci dragoste/sex. Doar prin comunicare, (vorbit) aflii ce-i place mai mult partenerului, cum s-o atingi, daca ii place sau o doare. Intotdeauna!

10 răspunsuri:
| BurnInHellSucker a răspuns:

Cum sa nu, ne spunem bancuri.

| BULANGIU96 a răspuns:

In afara de interjectiile asociate, Nu!happy
Si cate un "te iubesc " sau "esti dulce" pe ici- pe -colo big grin

| Ekcstsy a răspuns:

Funda pentru ce o dai cand pot fi doar 2 raspunsuri. Da sau Nu. In fine. E aiurea sa te apuci de discutii sau de directive. Nu-s agent de ciirculatie. Mai la stanga mai la dreapta, mai tare mai incet, e bine? Imi dau drumu sau mai stau? Si astea spuse printre gafaituri laughing. Deci nu

| Mirela77 a răspuns:

Intodeauna.:-)

| madutapapusa a răspuns:

Nuuuuuuuu.funda?

| Necun2 a răspuns (pentru madutapapusa):

Crezi că dacă ai scris mai mulţi de "U" o să îţi dea funda? laughing)

| madutapapusa a răspuns (pentru Necun2):

Nuuuuuuuulaughing))))

| magicianul a răspuns:

Dacă de exemplu intră mama în cameră vorbesc foarte puțin cu ea, apoi o rog să iasă și îmi văd în continuare de treabă.
Apoi deschid netul și conversez cu iubita mea...

| foxsilver a răspuns (pentru magicianul):

Ok,magiciene,si in pat cine era?laughing

| magicianul a răspuns (pentru foxsilver):

Eram doar eu și bagheta mea magică...