| anonim_4396 a întrebat:

Voi după ce vă masturbați în camera personală sau a altuia ce faceți cu sperma pe care o ejaculați?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu zugraveam peretii. Mai ales cel de la nord.

| nebunu_5532 a răspuns:

Când eram mai mic imi dădeam drumul pe parchet, sub covor, pana a început sa miroasă urat.

| Emilian65 a răspuns:

Curat locul in care a fost sperma si arunc la cosul de gunoi hartia/carpa cu care am curatat sperma.

| doctorandus a răspuns (pentru Emilian65):

Parca ziceai ca tu nu te-ai masturbat niciodata.

în 7 Martie 2017 | Emilian65 a răspuns:

Eu, nu m-am masturbat niciodata si nu o voi face nici in viitor.

| mentholinks a răspuns:

Dau la pisici de mancare.

| Dismally a răspuns:

O satrang intr-un borcanel si o pastrez cu grija la rece. Pe urma inseminez diverse animale cu ea... Pana acum am reusit sa fac o pisica cu cap de om si un om cu cap de peste dar visul meu e sa creez un minotaur si pentru asta am nevoie de o cantitate foarte mare de lichid seminal sad

| Moiaer a răspuns (pentru Dismally):

Daca vrei mai repede ia si de la altii?

| ywar a răspuns:

O duc la politie pentru testul ADN. Cercul suspectilor se poate restrange foarte usor si in plus e o informatie vitala intr-o ancheta.

| WaterDrop a răspuns:

Chem persoana in casa careia ma aflu sa isi dea cu parerea daca are culoarea normala.

| Realli a răspuns:

????

| Puneo a răspuns:

Vând sperma și zic că e gel de păr.