| anonim_4396 a întrebat:

După ce vă masturbati in camera voastră ce faceti cu sperma pe care o ejaculati?
Cum scăpați de ea?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

O pastrez pentru parlamentari cand o sa merg in vizita in palatul tradatorilor neamului romanesc

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ejaculezi in batista dinainte pregatita si in loc de prosop ti-o stergi ori cu perdeaua; ori cu draperia. laughing

| mihai69 a răspuns:

Simplu: îi dau 20 de lei și o trimit la film.

| ForeverAlone97 a răspuns:

O arunc pe covor

| SalutCeFaceti a răspuns:

Pai...scapam stergandu-n3 cu un servetel si aruncand-o la WC, mergand si ejaculand direct in WC sau purtand un prezervativ.

| Serghei873817 a răspuns:

Ii dau foc laughing glm
Într-un șervețel si la gunoi cu el.