| VrRos73 a întrebat:

Salut.
Voi știți tehnicile alea de masturbare când îți vine să ejaculezi strangi de mușchiul pelvian și nu mai are cum să iese spermă.
Asta se aplică și în timpul partidelor de sex?
După ce îți vine să ejaculezi strângi de mușchiul pelvian, mai stai puțin și continui. Nu mai are cum sa iasă spermă.
Am descoperit azi schema asta.
Cred ca e bun antrenamentul și pentru cei care suferă de ejaculare precoce ma gândesc?
Pariu ca nu știați nici unul tehnica aceasta.
Dar trebuie sa strângi tare de mușchiul penisului ca să nu poată ieșii lichidul spermatozoid.

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bravo, mă, uite ca ai aflat si tu ceva.
Sa te vad cum strangi tu de muschiul ăla cand se unduieste una pe sub tine de uiti si cum te cheamă.
Dar n-ai de unde sa stii, ca esti virgin.

| VrRos73 explică (pentru darrio2007):

Și dacă sunt virgin, o sa strâng de mușchiul apa, fiindcă o sa ma gândesc sa satisfac femeia în primul rand, nu pe mine. De ce sa nu strâng de el?
Se poate ține încontinuu de ele dacă vreau.

| VrRos73 explică (pentru darrio2007):

ăla*

| VrRos73 explică (pentru darrio2007):

Simplu, îți vine să ejaculezi, strângi de mușchi, ce e atât de greu?
Nu toți înebunim de excitatie când vedem o fată.

| darrio2007 a răspuns (pentru VrRos73):

Sa ne informezi dupa primul tau act sexual cum ai procedat.

| darrio2007 a răspuns (pentru VrRos73):

„Nu toți înebunim de excitatie când vedem o fată". Cand numai o vezi, poate ca nu.

| doctorandus a răspuns:

Nicio metoda de contraceptie nu e 100% sigura, iar retinerea ejacularii este cea mai nesigura dintre toate.

| VrRos73 explică (pentru doctorandus):

Ai înțeles ce am spus?

| doctorandus a răspuns (pentru VrRos73):

A... ca n-ai vorbit de sarcina.

Dar nu stiam ca penisul are muschi.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mai nou se folosesc si "tehnici" la laba trista?
Incearca sa cunosti si tu o fata, doua, trei...

| VrRos73 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Degeaba cunosc, că se plictisesc repede, vorbesc câteva conversații și te uită.
E greu să ai o iubită, e foarte greu în 2022.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru VrRos73):

Învață tehnici să nu le mai plictisești.

| GabrielCumva2 a răspuns:

Nu cred ca este sanatos asa ceva si nu recomand, doar ejaculeaza