| Nocturne0 a întrebat:

Am vazut pe niste site-uri ceva legat de marirea penisului prin masturbare dar trebuia sa platesti mai mult de 50$ pentru a afla tehnicile alea. Cunoaste cineva vreo tehnica care te poate ajuta in marirea penisului sau daca asa ceva e adevarat?

Răspuns Câştigător
| Ady_6830 a răspuns:

Piciuk ba sa stii ca chiar creste(scuze cacofonia). anonimus exista si pe youtube niste filmulte cu niste exercitii speciale prin care iti dezvolti penisul(il antrenezi deoarece este un muschi)si iti cresc si vasele de sange sau ceva de genu.

5 răspunsuri:
| Nocturne0 explică:

La aia ma gândeam ady... o un mușchi pe care ar trebui sa îl poți antrena și sa se mărească... dar îmi poți spune ce sa caut pe youtube?

| piciuk a răspuns:

Astea sunt doar prostii pentru a lua banii la disperati. singura solutie sa creasca este operatia de marire, nu creste dupa cum dai tu din mana.

| Haddy a răspuns:

Vorbeste cu sora lui stanga! >.

| TrustMe a răspuns:

@Haddy si tu ai fost cu eaaa? rolling on the floor

| Luis2u4u a răspuns:

Toate tehnicile alea le gasesti gratuit aici: http://tehnici-potenta.uv.ro