| georgegeee a întrebat:

Salut! Vorbesc cu o fata de 2 saptamani, radem, imi zice mereu ca sunt genial. Ne am vazut de 2 ori. Ieri cand ne-am vazut am intrebat o daca vrea sa fie cu mine si a zis ca se gandeste. Acasa imi da mesaj si mi-a zis "sa nu te superi, dar asta nu e un nu, vreau sa te cunosc mai bineee, inca nu vreau sa ma arunc cu capul inainte, vreau sa fie totul ok"
Asta a fost un refuz mai dragut?

Răspuns Câştigător
| Mopmop a răspuns:

Iti spune doar sa ai rabdare. Ia totul usor!

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! E normal ca fata sa vrea sa te cunoasca mai bine inainte de a fi cu tine. De ce grabesti lucrurile? Mai iesi cu ea, mai vorbiti si va cunoasteti mai bine si vezi dupa aceea ce simte pentru tine.

| Adry05 a răspuns:

Depinde, dacă începe să fie rece și distantă cu tine de acum încolo, atunci a fost un refuz

| Violleta2022 a răspuns:

Ai rabdare! Vrea doar sa te cunoasca mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Daca ar fi sa ne luam doar dupa fraza asta, categoric nu este un refuz, mi se pare un raspuns complet firesc!

Răspuns utilizator avertizat
| Dintrebare a răspuns:

Da, este un refuz mai dragut. Cel putin pentru moment. Ai putea sa ii acorzi un pic de timp sa va cunoasteti mai bine si vezi ce se intampla. Daca ar fi vrut sa fie cu tine in acest moment, ar fi spus "da" din prima.

| LastBlackNight a răspuns:

Dupa doua saptamani ma? Relatie dupa doua saptamani?

| dariaflorina a răspuns:

Nu te-a refuzat.Ti-a dat de inteles ca nu vrea sa grabeasca lucrurile, dar tu ai niste sanse. Vrea sa te cunoasa mai bine si dupa aceea va lua o decizie.