| Qwertyuop2389 a întrebat:

Ieri am iesit cu o fata pe care am cunoscut-o prin intermediul unui prieten.Ea a zis ca i se pare ca sunt dragut și a vrut sa ne cunoaștem mai bine.Ba chiar prietenul ala a sunat-o și a intrebat-o de mine și a zis ca sunt dragut și ca s-ar pupa cu mine ( ca nu zic s-ar" linge" laughing)) ).Si am tot vorbit cu ea, îmi trimite poza cu ea mereu, și am iesit o data cu a ea pe afara, și când sa o duc acasa am luat-o in brațe și am vrut sa o sărut, si a zis ca stie ce vrea sa fac și ca se ma gândește laughing. Ideea e in felul următor, asta e un refuz sau? Sau pur și simplu vrea sa faca pe inabordabila? laughing)

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai astepta si tu cateva dati ca sa creada ca nu mai vrei si sa se intrebe daca o mai vrei sau nu si incearca dupa iar.

| alina2k18 a răspuns:

Ehh nu inabordabila sau arogantawinking strict joculete de adolescente big grin nu e refuzwinking
Iesi cu ea seara prin parc si...winking

| Justme1997 a răspuns:

Nu toate fetele vor sarut la prima întâlnire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joacã dur, doar pãmãlãii mai sarutã din prima intâlnire. si-a dat seama cã esti un pupãcel, un catelus drãgut care ii place si ar face orice pentru ea, nu trebuia sa incerci sa o saruti doar daca o face-a ea, astfel ai fost intr-o pozitie slabã, adicã la controlui ei, probabil ea se distreazã acum isi cauta altul, si ii bagã limba-n gura la alt tip care nu ii prea place de ea, iar tu o sa ramâi singur si cu niste poze, catel trist care nu se va culca sau sa o aibe ca iubita.

| Qwertyuop2389 explică (pentru anonim_4396):

Intr un fel ai dreptate

| Qwertyuop2389 explică (pentru anonim_4396):

Nu am incercat sa o sărut, m-am uitat doar la ea, și ea și a dat seama ce vreau sa insinuez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are interes destul de mare pentru tine, eu zic sa ii oferi putin spatiu, vorbiti mai rar. Sa vezi daca isi da si ea interesul, altfel nu are rost. Observi interesul daca te sunã sau da mesaj ea dupã intâlnire, ti-a dat?

| Qwertyuop2389 explică (pentru anonim_4396):

Am pus o poza pe snap și am trimis la mai multi din lista, și ea mi-a raspuns la poza cu alt snap și dupa am vorbit numai prin snap-uri
Și mi-a mai dat și ea mesaj