| anonim_4396 a întrebat:

Salut!

Vorbesc deja cu o fata de ceva timp. Am mai vorbit si in trecut, ne-am vazut odata, apoi am luat pauza destul de mult, iar acum am inceput sa vorbim din nou.
Stam si vorbim toata ziua, ne tachinam, avem si momente cand discutam mai intim, radem, ne suparam, dar o facem asta doar online.
Cand ii propun sa iesim, ma tot amana ca nu poate saptamna asta, ca nu stiu ce are de facut, dar de vorbit toata ziua cu mine are timp. laughing
Ei bine nu stiu cum sa interpretez asta. Ma cauta si ea, imi scrie, imi trimite chestii cu ea, dar nu vrea sa iesim. Ma gandeam sa o mai las, ca poate nu stie ce vrea momentan.
Voi ce credeti ca ar trebui sa fac? De ce imi da semnalele astea contradictorii?

Mersi!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil are iubit cu care iese, de aceea te refuza.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nimic.
2. Te testează să vadă dacă ești bărbat sau pămpălău.

| Emma30555 a răspuns:

Nu are curaj, poate e timida, ii e teama sa nu meargă prost întâlnirea sau e nehotărâta, ii place sa discute cu tine dar totuși nu este mulțumită. Poate ar trebui sa fii mai hotărât tu.

| anonim_4396 explică (pentru Emma30555):

Cum as putea sa ii arat asta?

| Emma30555 a răspuns (pentru anonim_4396):

Spune i direct ca vrei sa iesiti sa nu mai caute scuze, apoi dacă tot cauta motive, doua trei zile nu o mai baga în seama, trebuie sa-i fie și ei un pic teama ca te pierde. Uneori funcționează. Nu mai fi tot timpul disponibil pentru ea, trebuie sa i arăți ca și tu ești ocupat, ai treaba dar ca ești dispus sa ți faci timp pentru ceva concret nu doar vorbărie online.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Ca esti geloasă pe ea.

Răspuns utilizator avertizat