| pisikutza123 a întrebat:

Salut, voua vi sa intimplat ca dupa ce faceti dragoste cind iubitu vostru isi scoate penisul sa se auda ceva de parca te balonezi?

4 răspunsuri:
| marcelan25 a răspuns:

Da asta e ceva normal, in timpul penetrarii intra aer, depinde mult si de pozitiile in care o faceti!

| athos01 a răspuns:

E ceva normal, daca vrei sa mai vb da add la mrns_adrian

| Creionelroz777 a răspuns:

In timpul actului sexual pisicuta ta absoarbe aer iar atunci cand il elimina prin incordarea muschilor sau alte motive se aude un zgomot.

| samarian a răspuns:

Ce ai auzit tu nu e de la iubitul tau, e de la "flescuta"ta care da semne ca e satula de aerul care a intrat in ea odata cu penisul