| Păpușica_2939 a întrebat:

Ochii care nu se vad, se uita. Cum credeti, pe cit de adevarat poate fi acesta afirmatie? Vi sa intimplat si voua sa faceti aceste concluzii.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Se uita...pana la prima revedere.Si nu neaparat ochii cat felul in care te privescsmug

| doar.pt.voi. a răspuns:

Da. E corect ce se zice... din pacate:-

| Xab a răspuns:

Eu nu cred ca este adevarata.Adica uite, de exemplu, cel mai mult timp nu m`am vazut cu prietenul meu 2 luni, zic ca ar fi destul timp ca sa treaca"indragosteala", dar nu a fost asa, din contra in fiecare zi ne doream tot mai mult sa ne vedem.Cred ca daca te vezi cu persoana iubita in fiecare zi incepi sa te plictisesti; in schimb daca te vezi la o saptamana este cu totul altceva, iti doresti sa nu`i mai dai drumu. E un sentiment aat de frumos!love struck

| midnight a răspuns:

Este 100% adevarata.eu zic ca tuturor ni s-a intamplat

| Sabina_1904 a răspuns:

Da, e foarte adevarata afirmatia.acum cand ma uit la x nu mai simt nimic.

| OliviaHoran a răspuns:

Da... e adevaratstraight face

GossipGirl

| DiaaA_2282 a răspuns:

Ochii care nu se vad, nu se uita
Dupa parerea mea laughing
Totusi... difera de la persoana la persoana.Nu ne putem baza pe afirmatia asta

| alinutza83 a răspuns:

Foarte, foarte adevarat. Din toate punctele de vedere. Mi-au placut doi tipi ambii de departe, la distanta de cativa ani, dar ambii au plecat in treaba lor, si desi imi placusera la nebunie, i-am uitat. Acum sunt logodita si imi iubesc logodnicul ca pe ochii din cap.