| AstAecsf a întrebat:

Salut, vreau sa fac oral cu prietena mea. Menționez ca e virgina, dacă ejaculez sperma pe păsărica ei și nu introduc penisul, poate rămâne gravida?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu. Doar nu pui palnia si torni in ea. Unii, care spun da, par sa fie virgini sau fac doar sex virtual.

| DeathIncarnate a răspuns:

Tu vrei oral sau s-o ****?laughing
Ca din ce zici reiese ca vrei sa impingi vagoanele.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, poate ramane insarcinata daca ejaculezi in fata sau in apropierea vaginului ei (pasaricii)!

| corbulalbrosu a răspuns:

Te sfatuiesc ca pe cat este posibil, sa evitati ca sperma sa ajunga chiar si in apropierea/preajma labiilor mai ales in zilele care apartin de perioada fertila a ciclului menstrual. O vorba din batrani zice ca ''dracul nu doarme'', deci evitati pe cat este posibil sa va jucati... iresponsabil. In rest Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca faci oral de ce trebuie sa ejaculezi pe pasarica? Vrei neaparat sa o lasi gravida? Deaci evita sa ejaculezi in preajma pasaricii droarece este posibil sa ramana gravida.

| Andreeush a răspuns:

Normal ca exista riscul de a ramane însărcinată.
Te sfatuiesc să ai grijă.

| sofisis a răspuns:

Da, normal ca poate ramane gravida

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicio sansa, nu-ti face griji. Cine iti spune altfel, dupa toate probabilitatile, nu a avut in viata lui contact sexual. Sa va placa!

| Roelly202 a răspuns:

Pune-i un prezervativ pe pasarica! In acest fel nu se produce nici o sarcina?

| YYoyoO a răspuns:

Da. Pentru ca nu faptul ca bagi tu … sorloboanca o face gravida ci faptul ca intra sperma care are spermatozoizi + ovulul de la femeie rezulta celula ou etc... Pe scurt da.