| andreivr123 a întrebat:

Salut, vreau sa fac videochat cu prietena mea pentru un venit in plus, vreau sa fiti seriosi si raspunsuri bune din cauza ca nuprea ma pricep si vreau sa o fac bine, am inteles ca trebuie sa imi inchid ip si sa folosesc o camera buna si as dori sa aflu ce sfaturi imi puteti oferi ce camera sa folosesc cum imi pot ascunde ip ce site-uri sunt bune pentru incepatori si sa fac niste banuti, daca pot sa fac cu un telefon, etc si ce mai stiti voi ca mi-ar trebui sa stiu, Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Fonk a răspuns:

Nu te baza pe vorbele celor care nu cunosc, e simplu sa spui sati cumperi o camera la un anumit pret, si faza cu ip sa-ti spuna sa stai llinistit. Doar atat iti zic ca romani care cunosc te pot vedea din Romania. De ce zic asta?
Pentru ca se poate asa, si nu vreau dupa sa fi aratat cu degetul. Dar avand in vedere ca aceste persoane le consider foarte josnice. Din cauza ca $3x-ul a ajuns o indoctrinare mintala exact ca si a c*ve-lor, mă îndoiesc că mă vei baga in seama.

Anyways poți filma si cu telefonul, iar din perspectiva ip-ului poți sta liniștit, si sa te f#ț! cat vrei.
Spor la făcut baniwinking

21 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fii atent cu videochatul este ilegal si politia te va baga la inchisoare, caută tu cu prietena ta sa face ti lucruri cinstite nu prostitutie.

| andreivr123 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Videochat-ul este 100% legal in Romania, functionand sub legea Legea 196/2003 (completata prin Legea 496/2004).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vedeți cu only fans. E mai la moda

| andreivr123 explică (pentru suntserios):

Salut, multumesc de raspuns, pe onlyfans trebuie sa ii faci promovare platita etc, sau sa il cresti tu in timp o sa vreau sa fac acest lucru pe viitor dar momentan vreau sa am un venit decent pentru a putea reinvestii.

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur, doar daca tu ai 20 cm de sula poti sa castigi bine, ca altfel te faci de ras si nu se uita nimeni la videochatul tau

| andreivr123 explică (pentru Violleta2022):

Buna, dc spui asta tu cand faci videochat o faci cu sule de 20cm sau pur si simplu te uiti la videochat si iti strica masturbarea baieti cu sulicilaughing)))

| Violleta2022 a răspuns (pentru andreivr123):

Iti moare toata pasiunea cand vezi unul care se chinuie sa-si frece 10cm de cuculet... doar pentru amuzament, sigur, posteaza!

| 199onur7 a răspuns:

Sau puteți munci cinstit da bine e greu nu este pentru ori cine munca cinstită de unde bani pentru figuri si mofturi si lovele restaurante cluburi sa o dam bine sa vada lumea ca avem si suntem ceva...

| andreivr123 explică (pentru 199onur7):

Salut, multumesc de raspuns, imi pare rau ca te-am deranjat chiar daca nu fac rau nimanui si nu iti influentez viata ta cu ceva cu alegerile mele.

| 199onur7 a răspuns (pentru andreivr123):

Săraci de voi nu aveți in niciun caz nicio influență asupra traficului de minore de aia și platiți taxa aia ca sa puteți rămâne acolo sa faceți vidiogame vezi tu nu ai nimerit greșit eu nu halesc așa vrajlea dut fetițo si fați mișcările asta la alta masă

| Fonk a răspuns:

Dascarci opera browser si activezi VPN-ul. Acela ascunde ip-ul, chiar daca pagina te identifica si e in limba romana ipul tot nu este vizibil. Dar trebuie sa stii ca aceasta tehnlologie, reduce viteza internetului considerabil.

| Fonk a răspuns (pentru Fonk):

Este singurul browser care suporta vpn, google chrome, firefox, Microsoft edge nu suportă.

| Fonk a răspuns (pentru Fonk):

*poți sami pui si alte intrebari daca nu ști exact ce este mai sus.

| andreivr123 explică (pentru Fonk):

Salut, ms frumos inteleg treaba cu vpn dar nu stiu exact care e bun

| tunoi88 a răspuns:

Only cred ca este si mai ok, iti faci putina publicitate si e simplu.

| AdrianMarian55 a răspuns:

Salut, pentru video chat ai nevoie de o camera buna, una bunicica si nici foarte scumpa iti recomand Logitech undeva la 300-400 lei sau la aceeasi bani una no name 4k HD, conteaza mult claritatea.
Ca nu va pricepeti, totul se invata pe parcus, uitati-va la altii care sunt online vedeti ce fac si cum se comporta, faza cu ip-ul sa il ascunzi nu este nevoie, site-urile de videochat au ei optiunea de a bloca ce tara doresti, blochezi tara Romania si nu poate nimeni sa te vada din Romania.
Trebuie sa fiti intr-o camera cu un pat spatios, sa nu va deranjeze nimeni, sa nu se auda galagia de afara pe fundal etc,
Bafta.

| andreivr123 explică (pentru AdrianMarian55):

Multumesc de raspuns

| Fonk a răspuns (pentru andreivr123):

Chiar daca folosesti blocarea din Romania din optiunea webbsaitului, cine foloseste vpn te poate vedea linistit

| andreivr123 explică (pentru AdrianMarian55):

Multumesc frumos

| Fonk a răspuns (pentru Fonk):

Nu te baza pe vorbele celor care nu cunosc, e simplu sa spui sati cumperi o camera la un anumit pret, si faza cu ip sa-ti spuna sa stai llinistit. Doar atat iti zic ca romani care cunosc te pot vedea din Romania. De ce zic asta?
Pentru ca se poate asa, si nu vreau dupa sa fi aratat cu degetul. Dar avand in vedere ca aceste persoane le consider foarte josnice. Din cauza ca $3x-ul a ajuns o indoctrinare mintala exact ca si a c*ve-lor, mă îndoiesc că mă vei baga in seama.

Anyways poți filma si cu telefonul, iar din perspectiva ip-ului poți sta liniștit, si sa te f#ț! cat vrei.
Spor la făcut baniwinking