| wanted1 a întrebat:

Salut.
Vreau sa-i fac cadou unui amic.
Gen ce sa-i cumpar: o păpușă gomflabila sau un vagin masturbator?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce? Nu te-a batut inca?
Asa ceva nu cumperi tu, ca nu ai idee cum va percepe jucaria, considerandu-l pe baiat handicapat, ori incapabil sa aiba sex cu femei, ori facandu-l idiot.
Dar tu nu ai avea nevoie de asa ceva?
Te-ai vedea pe tine cumparandu-ti si folosind asa ceva?
Este injositor si jignitor sa faci asemenea cadouri oricui.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ambele. Una sa o foloseasca atunci cand este acasa. Iar pe cealalta in WC-ul scolii in pauzele dintre ore. rolling on the floor

| Alexandrionelu a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ți-aș lua mulajul bucal și as face un model de gonflabila după forma ta, pentru ca să ști cât de mult te apreciem cu toții!

| iKaiju a răspuns:

Bine inteles păpușă

| Stefan66t6fc a răspuns:

Dacă tot esti așa deschis cu el in așa ceva dul la excorte pe bani tai o seara si vezi sa fie curată sa nu aibe boli si sa i faca ce i place lui mai mult