| Razvan1_4095 a întrebat:

Vreau sa ii dau prietenei mele un cadou de Craciun. Ce pot sa ii zic cand o sa i-l dau?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AlleSiiAtat a răspuns:

Craciun fericit, dupa aia o pupi si dupa aia scoti cadoul si il dai. Si ii spui ca este o fata speciala si ca o iubesti foarte mult happy

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Ca e cea mai speciala fata pentru tine si ca o iubesti si sarbatori fericite!

| Keyko a răspuns:

Nu-i spune ca e cea mai speciala... cum a spus superdorex. spune-i ca e cea mai admirabila(. frumoasa, inteligenta, amuzanta, constiincioasa.) fata si ca esti mandru ca esti iubitul ei.sunt fata si mie mi-ar placea sa imi spuna iubitul meu asta.

| RockAngelxD a răspuns:

Pai; la o fata mai mult conteaza gestul decat sa ii iei cv scump happy
Dar uite o lista; poate iti place cv :

Un ursulet de plus
Un animalut de casa
Niste bomboane
Un buchet de flori
Sau chiar un inel

Dar cel mai frumos cadou ar fi sa ii spui k o iubesti.