| beea_9797 a întrebat:

Buna de craciun vreau sa ii fac un cadou prietenei mele ce imi sugerati:*:*:*e prt meah cea mai buna

4 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

In functie de varsta, preferinte, buget, poti alege:
o bluza, o bijuterie/un accesoriu, flori, o rama foto cu poza cu voi doua, ceva personalizat, ceva de plus.

| friday a răspuns:

Daca e prietena ta cea mai buna, ar trebui sa stii cam ce-si doreste straight face.

| Ciresikaaa a răspuns:

Un ursuletz :X

| amymiamy a răspuns:

Eu iti sugerez... o cana, o perna.sau doar o simpla rama cu poza voastra. mi se pare cel mai frumos cadou intre prietene...happy. nu este nici costisitor.si poate ramane amintiriehappy:* sper ca te-am ajutat