| Hellboy96 a întrebat:

Salut, vreau sa întreb câteva lucruri
1. Voi ce ați prefera? O femeie leneșă care nu prea face multe prin casa, dar la pat sa fie buna de tot, sau o fata care face multe prin casa, dar la pat sa nu te satisfacă așa cum ti-ai dori?
2. Ce părere aveți despre sexul oral, voi considerați ca este ceva de ce are nevoie o partida de sex?
3. Credeti ca sexul oral si anal sunt scârboase?
4. Cremele astea de mărirea penisului credeți ca au vreun efect?
5. (Pentru baieti) Va plac fetele mai perverse sau cele mai "cuminti"?
6. Ce poziție credeți ca este cea mai buna, cel mai excitant și cel mai satisfăcător?
7. Masturbarea are vreun efect?
8. De la câți ani credeți ca este ok sa iti începi viața sexuală?

As dori raspunsurile cu numerele în fata, așa cum au fost scrise și întrebările. Dau funda celui care răspunde cel mai sincer.

Răspuns Câştigător
| Favorite a răspuns:

1) In mod normal se prefera o femeie activa atat in bucatarie cat si "in pat" (ca sa nu iasa discutii urate si neplacute dupa : "asta nu stie sa faca nimic", "e frigida", "de gatit nu, sex nu", etc.) asta cu sexul conteaza, dar prea putin. Depinde de relatie acum.
2)Daca ambii parteneri sunt de acord cu acest lucru, da. Este mai excitant ca sa iti zic asa.
3)Depinde. Mie mi se pare un lucru scarbos. ca sa o zic pe romaneste "pun gura pe unde se pisa el/ea"
4)La creme si la pastile sunt sceptic. Sunt plin de reclame in care toate iti promit o marire a penisului de "n" centimetri in cateva zile. Nu pot sa iti zic exact.Nu folosesc.
5)Depinde de ce fantezii sexuale au ambii parteneri... stii tu: costume din Sex Shop, alea, alea..Prefer cuminti.
6)Deasupra. Ai mai mult control asupra corpului ei/lui.
7)Da. Ajuta la cresterea dorintei sexuale, curatarea vaginului, etc.
8)Baietii in general isi incep viata sexuala mai devreme decat fetele (acolo unde exista normalitate). De asta nu prea ai sa auzi de baieti care sunt virigini la varsta de 25, 26 de ani.
La fete e mai diferit. lor le trebuie mai multa singuranta (nu aventuri de o noapte)...de asta baietii prefera fetele care nu mai sunt virgine si stiu sa satisfaca un barbat...

Este doar o parere personala.

2 răspunsuri:
| EternalTsukuyomi a răspuns:

1. Nu suport lenesii
2. Nu consider ca e "must have"
3. Analul da, e scarbos si dizgratios.
4. Nu cred, ci stiu sigur ca nu au niciun efect.
5. Depinde de o varietate de factori
6. Cred ca e ceva ce tine de fiecare, nu exista una generala cea mai buna
7. Cu siguranta are vreun efect, altfel nu cred ca ar mai exista
8. Cel putin 18, din respect pentru tine, insa si atunci doar intr-o relatie veridica bazata pe iubire absoluta.