| Allexsu_Allex_1997 a întrebat:

Vreau sa ma aproprii mai mult de o fata. Ea de exemplu cand se uita la mine trage cu ochiul, ridica din sprancene... Ma pupa, ma ia in brate de fiecare data cand ne vedem. Isi mai lasa capul pe mine. (Suntem parteneri de bal) Problema e ca are prieten si vad ca se intelege cu el. dar eu urat rolling on the floor. Sfaturi?
Eu sunt putin timid...

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Lasa timiditatea si fa si tu la fel ca si ea.

| Allexsu_Allex_1997 explică (pentru neutrino):

Pai... la mesaje nu prea raspunde...

| aqsta15 a răspuns:

Pai de ce nu se duce cu iubitul la bal? nu inteleg? oricum tu esti cam in FRIEND ZONE, daca s-ar despartii de ala s-ar putea sa ai o sansa dar intre timp pana se desparte de iubit vezi sa nu fi cel mai bun prieten al ei, adica sa nu incepi sa discuti chestii cu ea, sa iti povesteasca de viata ei ca nu o sa mai ai nici o sansa. Pana se desparte de ala faci glume cu ea, razi de ea(in limita bunului simt) sau cu ea, chestii din astea.

PS. Nu mai fi timid, nu te ajuta cu nimicwinking incearca sa ai mai multa incredere in tine si o sa iti fie mai bine

| Allexsu_Allex_1997 explică (pentru aqsta15):

Pai daca o pup si eu si o mai iau in brate... La astate referi sa continui? Si iubitul ei nu e la acelasi liceu.

| neutrino a răspuns (pentru Allexsu_Allex_1997):

Ce treaba ai tu cu el, daca fata sta la pupat cu tine? Tu esti viitorul barbatel, sau viitorul moralist sentimental?

| aqsta15 a răspuns (pentru Allexsu_Allex_1997):

Da, adica sa nu devi "cea mai buna prietena a ei " comportate exact cu ai spus tu, si asteapta pana se despart(acum depinde de cat de bine se inteleg ei, poti astepta si un an)

PS. Eu te sfatuiesc sa cauti o alta fata, daca tipa e luata... e mai naspa, asa daca iti cauti alta (doar de umplutura) cand o sa fie tipa asta libera te desparti si tu si vezi ce iese laughing

| Allexsu_Allex_1997 explică (pentru neutrino):

Ma pupa cand pleaca... sau cand ne vedem. saaau cand m-am suparat ca a dansat cu altcineva a venit m-a luat in brate... m-a pupat(pe obraz. clar). rolling on the floor

| darriya a răspuns (pentru Allexsu_Allex_1997):

Mamaaaaa te-a pupat pe obraz? interesant.ce crezi oameni se mai pupa, tu cand te intalnesti cu o cunostinta nu te pupi? te place in sensul de prieten doar are iubit, de ce ar mai vrea inca unul?