| larycurly a întrebat:

Vreau si eu prieteni, sunt fata, si as vrea si eu sa ies prin oras, sa discut cu cineva, iubit am, dar vreau sa fim mai multi prieteni, sa iesim la disco, sa jucam poker live, sa mergem la cinema, etc, numai pe el il am, si o fata, atat, cand vreau sa jucam un remi, n-am pe cine sa chem, tare as vrea daca stiti, ori fete, ori baieti, sunt din timisoara, va dau mailu meu daca vreti, lary_curly23@yahoo.com o seara faina sa aveti. ciusyhappy

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Eu zic ca ar fi mai bine sa reiei legatura cu colegi/fosti colegi, prieteni, vecini, uita-te in agenda telefonului tau, rude de o varsta cu tine, cunoscuti etc.Bafta! :* >big grin