| negat1ve a întrebat:

Vreau sa va intreb ce parere aveti despre italience?! Si as dori sa raspunda doar cei/cele care cunosc sau au cunoscut genul de tipe sau care locuiesc sau au fost in Italia, si stiu exact ceea ce spun, nu din auzite! M-ar interesa daca s-ar merita sa incep o relatie cu o tipa italianca sau mai bine imi caut o romanca de a noastra?! PS : nu cunosc inca o italianca deci sa nu incepeti incearca daca iti place sau daca va intelegeti si etc. Vreau sa le cunosc mai bine asa in general cum sunt ele ca natie ca eu din ce am vazut nu sunt asa atractive, sunt puse mereu pe glume nu sunt de incredere si zic multe dar nu se tin de cuvant! Acum vreau sa vad daca ma insel eu sau am dreptate! E doar din ce am observat, din ce am auzit e mult mai rau laughing deci, voi ce spuneti?

3 răspunsuri:
| bybyshor18 a răspuns:

Eu am un prieten care sta cu o italianca...si se inteleg super bine... plus ca is si mai prostute asa de felul lor...dar na tu poti incerca

| fancullo a răspuns:

Pei..mai bf e italianca este https://www.facebook.com/elisa.soverini ea! e o fata de treaba e genul de fata cu care ai mereu ce vorbi,te ajuta mai mereu. la intrebarea ta e foarte dificil de raspuns pentru ca nu toate italiencele sunt la fel, ce'i drept ca maoritatea sunt foarte usuratice, adica le poti duce de nas usor. dar au un caracter foarte dificil, ca sa fii roman si sa stai cu o italianca trebuie sa ai multi bani, si sa fii smecher. asta doar daca nu vrei sa stai cu o retardata din aia tocilara cu ochelari (sunt si din astea)Fai attenzione. Spero che tu mi dia il fiocco :* (Funda)

| geogeo93 a răspuns:

Pai...sunt cam batute-n cap de felul lor, cam prostute...si nu sunt la fel de fumoase ca romancele, iti zic sigur asta pentru ca am cunoscut italience