| Rose_2860 a întrebat:

Ce parere aveti despre italience? Va plac? Sa raspunda doar cei care au fost in Italiabig grin

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi plac. Uite o melodie frumoasa care ar reprezenta stilul lor :

http://www.youtube.com/watch?v=crlIgjxCZWc

Ador melodia aceasta. Exprima mult adevar.

| Macho a răspuns:

Eu sunt stabilit in italia de 5 ani.

Italiencele sunt ugly :-s. Nici nu se pot compara cu romancele, le faceam si colegilor mei un exemplu, cate fete frumoase sunt in scoala noastra (de aci din italia) si daca ar intra intr-un liceu din Romania sa vada diferenta. De 5 ani de cand sunt aici nu am stat nici macar cu o italianca, doar romance si moldovence(Rep. Moldova). Sunt si unele frumoase, dar procentajul este foarte mic pe langa cel din Romania.

Romanian girls the best!

| xxxgirl a răspuns (pentru Macho):

Imi poti zice te rogcum se traduce "vaffanculo" ca am auzit mai multe variante si nu stiu care ehappy

| trabardie a răspuns:

Cele trecute de 30 sint,, bune,,. pustoaicele sint mai neingrijite si usor idioate

| adria1967 a răspuns:

Sunt paroase cu musteata barba, mahalagioaice, sun cu mult mai frumoase romancele

| marcel_5462 a răspuns:

Sunt femei frumoase dar au un comportament de mahalagioaice in traficul rutier.Mai mult de atat nu pot spune despre ele.Despre tine nu pot spune decat ca esti bruneta.Scuze...sa nu fiu inteles gresit.

| irene4ever a răspuns:

Stilul lor de a se imbraca e super, dar sunt usor arogante. tongue

| pupicel1 a răspuns:

Mda eu sunt aici in italiasadde ceva timp si pot spune ca majoritatea fetelor sunt cam uratele si grasune cat incape, au haine frumoase ce-i drept, dar nu prea dau importanta fizicului in sensul ca isi arunca hainele pe ele si pa pot sa iasa in lume nu se stiu aranja sau poate ca am ramas eu cu imaginea de Romania unde pitzipoancele au kg de fond de ten pe fata, gene false de nu le vezi ochii, ruj la greu si sclipici cu sacul habar n-am. italiencele sunt numai cu nasul pe sus mda.nu va luati de mine pentru ce am zis...am spus clar nu toate italiencele sunt asa mai vezi una alta mai aranjata, stilata cu bun gust dae cele mai multe alea frumusele la tv le vezi care-s"vedete"laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca peste tot. Unele frumoase, altele... Sardinia se numara prin destinatiile mele de vacanta favorite; am intalnit niste italience superbe. Brunete, cu o feminitate aparte, tipic latina, senzuale, pasionale in pat, si transforma sexul intr-o arta. Buze atat de dulci, atingeri calde. Stiu sa cucereasca un barbat. Imi placewinking
Dar am vazut la Milano pe strada, Roma, Torino niste femei, de ziceai ca sunt barbati. De la spate asa pareaustraight face una era pitica, 160cm, grasa 80 de kg, si... mai avea si barba. Avea mustatarolling on the floor oooo a fost cea mai trista zi din viata meacrying Femeie cu mustatarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pina.la30ani.sint.doar.sinpatice.dupa.se.trec.asta.ce.am.vazut.eu.inPadova

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am fost in italia nu stiu ce sa zic de ele mie mi se par foarte proaste si ingamfate

| Andrii_Eugenia_1962 a răspuns:

Italiencele,daca nu vorbim despre vedete si cele" refacute" nu sunt prea frumoase. Unele se îmbrăca jalnic.Sunt arogante, rautacioase si invidioase. In 17 ani am cunoscut extrem de puține care sa fie altfel.Normal ca nu ne suporta.

| Aylin_Alyna_1982 a răspuns:

Le italiane sono delle bellissime donne ci sono donne di 50-60 anni che sono meglio di una rumena di 20-30 anni...Le rumene che vivono in Italia sono delle balene depresse e puzzolenti...

| Andrii_Eugenia_1962 a răspuns (pentru Aylin_Alyna_1982):

Visto che l italieni la doccia non la fanno tutti i giorno, mi vergognerei dire ' ste cazzate.

| Andrii_Eugenia_1962 a răspuns (pentru Aylin_Alyna_1982):

Italiani