| gaby_2978 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva mai ales pe fete, vi se par urati baieti cu nasul mai mare, chiar daca ei sunt frumosi la fata cu exceptia nasului?

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Du-te la o clinica si fa o operatie de corectie estetica si gata! - scapi de toate problemele pe tema asta!

| Libelle a răspuns:

Nu cred. poate are ochi frumosi, gura frumoasa, alte calitati.
nu judec dupa nas, nu pot sa zic ca nu e frumos x ca are nasul un pic mai mare.

| Derye a răspuns:

Eu's asa, adica am nasu' stramb, si totusi, atrag ceva pitzipoance, so asa cum maretul geniu al muzicii Justin Bieber spunea: never say never.

| ATHOS a răspuns:

Prietene, nu-ti face probleme pentru nas! Ar trebui sa fie cea mai mica problema a ta (se poate face si operatie). Eu spun ca ar trebui sa ai grija sa fii destept, educat, civilizat, cult, demn de incredere, un bun prieten si camarad, tandru, dragalas, cu simt al umorului bine dezvoltat, sa stii sa iubesti, sa fii statornic, sa stii ce vrei de la viata si sa-ti construiesti un drum corespunzator, sa respecti valorile familiei, ...Atunci cand vei fi asa fetele vor face coada la usa ta (desigur metaforic vorbind).
Acum stii ce asteapta fetele serioase.
Tu ce astepti?
Bafta!

| alleecsandra a răspuns:

Sunt baieti cu nasul proeminent si in acelasi timp simpatici
sunt tunsori care acopera acest"defect"
si mai bine simpatic decat frumos si prosthee hee

| YqLmX a răspuns:

Asta depinde daca iti sta binewinking. crede-ma am vazut un gras de vreo 150 kg tot asa cu nasu mare si urechile lungi cu una buna de vreo 19 ani deci.

| Dydy_7659 a răspuns:

Din punctul meu de vedere conteza mai putin aspectul. Consider ca dragoste este mai importanta si mai ales ceea ce reprezinta el ca om. Bn nici sa arate ca ultimul om dar nici perfect ca asa ceva nu exista consider ca toti avem defecte fizice dar daca iubesti treci peste happy

| zarkon a răspuns:

Se spune că băietii cu nasul mare, au penisul mare...

| cataaa a răspuns:

Daca tie iti place nu mai conteaza nasul, ochii, gura, inaltimea sau alte din astea :p

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Dalaughing...depinde.cat de mare e. dar nu conteaza doar felul cum areti.si felul in care te comportihappy

| alexandra0000009 a răspuns:

Ce daca are nasul stramb daca e frumos si fizic si la atitudine si destept atunci e ok

| becky2000 a răspuns:

Asta nu conteaza, fi tu insuti si vei fi bine.nu inteleg de ce stresezi pentru un lucru asa de minor

| doinitsa1 a răspuns:

Ba nu asta totul depinde de infatisarea lor. aranjamentu