| Alex_Alex_1996_biY4 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva mai ales pe fete, vi se par urati baietii cu nasul mai mare, chiar daca ei sunt frumosi la fata cu exceptia nasului?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mi se par urati oamenii cu nasul mare, sau nu tocmai frumosi, mi se par urati doar aia prosti si aroganti.

| Andreeush a răspuns:

Nu mi se pare urat un baiat cu nasul mare, mai degraba persoanele ipocrite si false.

| Felissa13Eden a răspuns:

N-are nicio legatura nasul.
Poti sa fii "mare frumusete" daca te strica personalitatea, tot degeaba.
Plus ca, mereu am considerat ca defectele vizibile fac oamenii speciali big grin

| armygirl a răspuns:

Pe mine una nu mă deranjează deloc. Dar bineînțeles că sunt unele care nu acceptă defectele deloc.

Până la urmă nu exteriorul contează, ci ce e în interior. Degeaba te îndrăgostești de aspect, când interiorul "pute", dacă știi ce zicwinking