| Mark_3488 a întrebat:

Salut happy Vreau sa va povestesc ceva funny: Sunt in clasa a 9-a si imi place o fata din a 10-a... am luat nr. ei de telefon si i-am dat un mesaj de dragoste, si prietenul meu din intimplare i-a spus ca sunt eu " admiratorul secret " si astazi trebuie sa ne vedem... Zice-ti-mi niste mesaje de dragoste la asa tema big grin
Dau funda pentru niste mesaje frumoase la tema big grin

9 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Ahahahaaaa...ce sfaturi ai primit! Sa innebunesc! pai cu asa sfaturi ia-ti gandul de la ea.Cica imbracat frumos cu trandafir laughing))))))))) Nu cauta mesaje de dragoste siropoase. Daca chiar vrei sa-i dai mesaje, da-i cu ce simti tu pe moment.Surprinde-o! Si ala,mare bolovan,i-a zis din "intamplare"?laughing))Da-i un mesaj si cheam-o la o intalnire intr-un loc in care te simti in largul tau si curajos smug Sau,mai frumos,ai putea sa te duci s-o iei de acasa ca un cavaler ce esti, ca esti un cavaler, nu?hee hee si s-o si conduci acasa seara.Luati-va ceva de rontait si plimbati-va,discutati.N-o incolti si nu-i pune intrebari tampite de genul "mai esti virgina"? laughing discutati deschis,glumeste cu ea, gadil-o, da-i atentie.Nu ma dezamagi, fii barbat!

| T4ny4 a răspuns:

Am uita de parfum! Nu uita de parfum si guma de mestecat!

| NoChanceForUs a răspuns:

Te duci la ea descheiat la pantaloni ca să arăți ce mascul alpha ești tu, după care o întrebi ce mai face.

| tabittha a răspuns:

Oare pe ce lume traiesti? Nu-i dai mesaje de dragoste unei fete pe care nu ai intalnit-o niciodata sau mai ales la prima intalnire ca o sperii si in plus nu este normal. Ca sa impresionezi iti dau un sfat(eu fiind fata): du-te imbracat frumos, ia un trandafir si spune-i ca tu esti intr-adevar admiratorul ei, ca asta esti, iti place de ea si daca vrea sa va cunoasteti mai bine la un suc. Apoi astepti reactia ei si fii cat mai natural posibil. Succes!

| bobby1990 a răspuns:

Lasa mesajele si vezi sa nu ramai mut un fata ei...

| S3ntimentBoY a răspuns:

Fi tu insuti la intalnirea aia si o sa mearga

| danielcretu1980 a răspuns:

Ce mesaje, frate. va vedeti, deci lasa vrajeala. Fii natural si destins, discuta despre ce-i place ei (posete, pantofi, machiaj, etc) si mai invit-o la un suc.
daca reusti sa legi o conc=versatie decenta, totul e aranjat.
succes.

| Mark_3488 explică:

Mda... am nevoie anume de mesaje de dragoste... pls fiti mai seriosi.