| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Deci e vorba de un baiat(Dumy)...:-s. Nu stiu ce sa mai cred despre elthinking Am avut o mica aventura(pentru ca nu se poate numi relatie) de 3 zile. Ne-am sarutat chiar de la prima intalnire, intr-o seara am trecut la mai mult(mangaieri pe sub hainehee hee). Apoi mi-a dat sms ca nu poate fi cu mine pentru ca il supara colegii ca rad de el ca e cu mine si nu-i mai suportasad. M-am impacat cu fostul meu prieten(m-a cautat el dupa ce am stat despartiti vreo 3 luni) si i-am spus asta si lui Dumy. Am inceput sa vorbim iar la telefon. Imi zice mereu ca s-a simtit bine cu mine, ca ar fi frumos sa mai repetamhee hee. Daca zic ca nu vreau sa-mi insel prietenul imi zice ca nu trebuie sa afle el ce facem noi. Imi spune mereu "draga mea", "stiu ca te gandesti mereu al mine", "mi-e dor de tine. Tie nu?", "amintirile pe care le avem noi sunt prea frumoase sa le uiti", "sunt sigur ca prietenul tau nu te-a facut sa te simti asa de bine". Ne-am vazut ieri. la inceput a fost rece si distant, iar apoi cand sa plece a zis ca sa ma pupe si m-a sarutathee hee. Azi i-am spus sa ne vedem si a zis ca nu poate. Pe mine ma innebuneste de-a dreptul cu purtarea lui. Il plac trebuie sa recunosc, dar imi iubesc prietenul mult. Ce as putea sa fac ca sa inteleaga ca nu-mi place cum se comporta? Nici macar nu stiu daca ma place. sau doar face misto:-s. Cum sa ma mai comport cu el? Sa-l fac gelos(si daca da, cum?)? Sa continui sa mai vorbesc cu el. Sa ne mai vedem(si cand ne vedem ce sa fac. sa-l sarut sa-l resping?)? Noi vorbim in fiecare seara la telefon(il sun eu, dar mi-a zis ca pot sa-l sun oricand am chef ca nu-l deranjezwinking ). PLs helpsadfunda:X:X

3 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui explică:

El are 20 de ani si eu 15(fara comentarii ca sunt prea mica pentru el)

| lyrics a răspuns:

F bine ca ai zis si cati ani are.
se joaca cu tine.
daca iti iubesti prietenul asa cum zici, nu faceai asta.
lasa-l in pace pe tipul de 20 de ani.
daca nu e in stare sa suporte niste comentarii rautacioase, si ii e rusine cu tine...nu e bine
nu-l mai suna.
fii indiferenta.
vezi-ti de relatia ta

| RainDrop a răspuns:

Degeaba fara comentarii, e clar ca e prea mare.