| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va rog sa-mi explicati cum are loc masturbarea la o fata virgina (fara penetrare). Totul de la A la Z, si va rog (insistent) sa nu imi explicati in termeni "medicali", ca nu inteleg asa bine. mersi.

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

N-ai vrea să-ţi şi arătăm? =))

Parcă erai băiat :))

http://www.tpu.ro/......jacula-si/

Lasă fata în pace, că ŞTIE ea cum să se masturbeze!

| sunttoteu a răspuns (pentru bursuc001):

Ar fi de ajutor sa-mi si aratati happy ea stie, dar eu nu, asa ca vreau sa aflu

| h3r a răspuns:

N-ai fost foarte convingător, îmi pare rău.

| drogh a răspuns:

Masturbarea la o fata virgina fara penetrare se face prin mangaiere desigur, ori cu mana, ori cu diferite obiecte.

| sunttoteu a răspuns (pentru drogh):

Mangaiere unde? Peste tot? Asa pur si simplu sau se si apasa sau se face altceva?

| drogh a răspuns (pentru sunttoteu):

Daca doreste sa si apese, problema eihappy Si nu stiu, depinde ce ganduri are. Poate vrea doar intr-o zona, sau peste tot.

| monicaanton a răspuns:

Deciii, cum ar veni practic si concret pui mana la pasarica si incepi si masezi, freci pe acolo tot ce poti pana iese suculetul