| AIeXxX a întrebat:

Salut, vreau sa va spun ca subt curios si de aceea pun aceasta intrebare, va rog sa nu o stergeti.
1. Dece filmele po.rno japoneze is cenzurate, adica doar organele genitale, țatele nu le cenzureaza. Adica nu iti dai seama ca aia e o pus.sy si ala e un dick? Ce are japonia cu cenzura?
2. Dece in toate filmele por.no japoneze, fetele au par acolo, de ce nu se epileaza? Cine se uita la asa filme in genere?
Si 3. Dece TPU cenzureaza cuvantul **** >--- la.ba adica asta e dragoste si sex nu ar trebui
Dau funda

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cultura popoarelor asiatice si mai ales a celor din extremul orient, Japonia, Koreea, Filipine, Thailanda, India, etc, femeile NU se epileaza ba din contra este o mandrie ca podoaba pubiana si dintre picioare sa fie cat mai bogata. Prin lege sunt obligate sa-si epileze complet "pasarica" femeile prostituate pentru ca astfel sa poata fi depistate/recunoscute de turistii europeni si nu numai, care practica asa numitul "turism sexual". big grin

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

1 & 2 s-a lămurit.
3. roboțelu' TemPelU' nu corectează dacă scrii cu diacritice: „labă". Atât de prost este...

| IoanaPuppy31 a răspuns:

1. Idk
2. Idk
3. Fiindca se considera "prostie"

| Paulvasile10 a răspuns:

La prima intrebare raspunsul e ca asta e legea la ei, tot ce inseamna pornache cu japoneze trebuie cenzurat in zona intima
la a doua probabil ca raspunsul e destul de dificil, probabil ca asta este politica caselor de productie in industria asta

si la 3, dificil raspuns si aici, pentru ca la.ba nu spui numai la masturbare, mai exista si la.ba piciorului si alte chestii dar na...

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Paulvasile10):

In cultura popoarelor asiatice si mai ales a celor din extremul orient, Japonia, Koreea, Filipine, Thailanda, India, etc, femeile NU se epileaza ba din contra este o mandrie ca podoaba pubiana si dintre picioare sa fie cat mai bogata. Prin lege sunt obligate sa-si epileze complet "pasarica" femeile prostituate pentru ca astfel sa poata fi depistate/recunoscute de turistii europeni si nu numai, care practica asa numitul "turism sexual". big grin