| Vikulea a întrebat:

Salut.vreau si eu sa redau citeva rinduri despre povestea mea
ne-am cunoscut cand avea prietena,si ieseam cu el stiind ca are prietena. dupa un timp mi-a zis ca trebuie sa aleaga pe cineva, si in fine a ales-o pe ea, iar eu deja ma indragostisem si nu puteam sa renunt la el..il sunam din cind in cind si el era de acord sa ne vedem.a trecut deja un an si ceva si noi tot ne vedem, dar foarte rar.el imi propune sa avem relatii...iar eu nu stiu cum sa reactionez
anul trecut nici nu vroiam sa ma gandesc, iar anul acesta deja la 18 ani mi se pare ceva normal..si totusi nu vreau sa ma ofer lui.i-l doresc pe al meu.dar nu stiu ce sa fac.voi ce psuneti? astept rs voastre..pls):*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e deloc bine că te-ai băgat în relaţia altuia.Dar, deja fapta e comisă.
Trebuie să ai demnitate.Nu poţi fi pentru totdeauna ''amanta'',pentru ca, practic, asta eşti acum.

Sfatul meu este să vb cu el, să îi spui că trebuie să ia o decizie.Să aleagă.Ori tu, ori ea.

E cel mai bine aşa. Pune-te puţin în locul celeilalte fete.Ţi-ar plăcea să fii minţită, înşelată? Îndreaptă lucrurile până mai poţi.
Ştii cum se spune: Roata se întoarce.

| SakonSIUkon a răspuns:

Asculta de PSG punete in locul alteia sunt sigur ca ai revenii pe TPU.ce sa fac mi-a furat iubitul