| FaraSuflet a întrebat:

Salut,vreau si eu sa stiu cu toate ca suna ciudat cum e sa faci dragoaste cu o virgina, riscuri ceva?(eu nu mai sunt virgin )Multumesc Funda

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te murdaresti de sange si daca o doare tare e posibil sa te pocneasca

| Ovydiw a răspuns:

E cam naspa...
Abia i-o tragi, tipa, o doare, curge sange...
E mai bine sa o iei deja gauritalaughing

| 1234abcd a răspuns:

Nu pe toate fetele le dor si nu la toate le curge sange...in rest e ca si la celelalte

| Manuela18 a răspuns:

Riscuri nu ar trebui sa fie atat timp cat contactul sexual este protejat. E putin mai diferit daca faci dragoste cu o virgina pentru ca va trebui sa o iei incet, sa ai rabdare cu ea. Nu te teme, sange nu va curge mult, in unele cazuri nu curge deloc sange cand se rupe himenul. E o experienta destul de interesanta daca ai rabdare cu fata. Mai mult de atat nu iti pot explica, mai bine treci prin aceasta experienta si ne povestesti tu cum a fost.
P.S. Daca fata e minora si tu esti major s-ar putea sa existe cateva riscuri:probleme cu parintii fetei si mai rau cu politia daca fata le zice parintilor ce a facut. Ai grija!

| StefIS a răspuns:

Ii spargi vaza