| Al_Alex_1996 a întrebat:

Vreau si eu un sfat. Imi place o fata si nu stiu cum sa-i spun. O cunosc de ceva timp, dar nu prea am vorbit cu ea insa zilele trecute i-am cerut nr de tel va rog ajutati-mawinking

Răspuns Câştigător
| muffinme a răspuns:

Incearca sa ii dai mesaje sa vorbesti cu ea mai mult.dar fara sa exagerezi.Incet incet incepe sa ii dai semne ca o placi si poate chiar sa o inviti in oras unde sa fiti numai voi doi si sa puteti vorbi.Asa ii poti spune ca o placi.Incearca sa te apropii de ea dar sa nu fii nici prea insistent. Daca te place si ea vei vedea ca iti va da si ea semne.Mult succes!

3 răspunsuri:
| Lore2good a răspuns:

Incepe prin a-i scrie un mesaj pe telefonhappy

| Child_pruna_1990 a răspuns:

Vb mult cu ea si cuta lucruri in comun... fa-i complimente si asteapta pana iti zice ca esti dregutz dupa accea o intrebi ada are iubit si daca zice nu spune-i k o placi si dupa intrebo dace vrea sa fie cu tine dupa daca zice dap sarut-o daca are iuit desparte-o de el si dupa ii zica ce avnaje va avea daca va fi cu tine si daca acc sa fie cu tine sarut-o funda plz

| MaryMarry04 a răspuns:

Ba baiatule spune i in fata :
"Baaa fato! Eu te plac!"laughing)) o sa inteleaga ea rolling on the floor))))