| Summertime23 a întrebat:

Am vorbit cu un baiat si mi-a cerut numarul de telefon si nu mi-a scris nimic si a trecut ceva timp pentru ca asta s-a intamplat sambată... Nu prea stiu ce sa fac, sa ii scriu eu? Vreau sa va spun ca mie imi place de el. Ce sa fac? :*

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Lasa-l pe el sa faca asta

| FemeiaPisică a răspuns:

Poate ți-a cerut numărul de telefon în caz de nevoie, adică când o să aibă nevoie de ajutorul tău. Trimite-i mesaj dacă dorești să comunici cu el. Arată-i că dorești să țineți legătura, că are un rost să vă aveți numerele de telefon în agendă.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Daca vrea sa te caute, te va cauta singur. Daca n-a facut-o pana acum, inseamna ca nu esti prea importanta pentru el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El ţi-a cerut numărul cu un scop, probabil. Sau poate se plictisea.

| Madayna a răspuns:

Asteapta sa faca el primul pas iar daca nu-l face, inseamna ca nu a fost pentru tine.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, oricat de mult ti-ar placea de el, lasa sa te abordeze el. Asa este mai bine.

| Eka a răspuns:

Mai bine nu ii scrii, daca il suni sau ceva totul poate sa mearga rau, si nici macar nu sti de ce ti-a cerut numarul.
scuze, da poate credea ca.(sti tu ce) si s-a razgandit.
oricum mai bine il ignori pe moment-parerea mea