| BezeaToxica a întrebat:

Am tot vorbit zilele trecute cu o fata care am cunoscut-o de craciun. Tipa e draguta dar nu avem nimic in comun...
Ea raspunde foarte sec si scurt(nu a inceput nicio data o conversatie), si m-am gandit daca e din cauza ca nu ma place sau o enervez(timida clar nu e pentru ca am vorbit odara cu ea si in relitate). Acum nici n-am mai vorbit cu ea pentru ca in afara de "buna, ce faci?" nu stiu ce sa-i mai zic laughing
Vreun sfat? Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu-i nimic.
Pai ai putea sa stai mai mult pe langa ea, si pe langa cercurile de prieteni ale ei. Si dupa poate te dai in vorba:"mai stii ca am vorbit atunci de Craciun? " si din astea. Dar nu trebuie sa fii insistent.
Zic eu, care nu sunt as in asta happy
Eu acum ceva timp, am intalnit o fata pe la un curs. Se tot impingea in mine laughing). Nu stiu ce dadea de inteleshappy, dar ma tinea de vorba mereu happy. Dar nu stiu cum, ca dupa ce s-a terminat cursul, am pierdut-o din ochi. Si nici acum nu mai dau de ea ca atunci happy. Deci nu pierde ocazia man laughing

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai cum ai vorbit cu ea atunci? Pe fb, pe ce? Ca zisasi ca odata ai vorbit cu ea in realitate.

| BezeaToxica explică (pentru DoarBogdan):

Pe FB. Scuze ca nu am spus asta...

| DoarBogdan a răspuns (pentru BezeaToxica):

Nu-i nimic.
Pai ai putea sa stai mai mult pe langa ea, si pe langa cercurile de prieteni ale ei. Si dupa poate te dai in vorba:"mai stii ca am vorbit atunci de Craciun? " si din astea. Dar nu trebuie sa fii insistent.
Zic eu, care nu sunt as in asta happy
Eu acum ceva timp, am intalnit o fata pe la un curs. Se tot impingea in mine laughing). Nu stiu ce dadea de inteleshappy, dar ma tinea de vorba mereu happy. Dar nu stiu cum, ca dupa ce s-a terminat cursul, am pierdut-o din ochi. Si nici acum nu mai dau de ea ca atunci happy. Deci nu pierde ocazia man laughing