| anonim_4396 a întrebat:

Va rog eu ajutati-ma cu un sfat : imi place de o fata mai mare ca mine pe care o cunosc de la antrenamentele de la karate si nu stiu cum sa intru in vorba cu ea si sa-i spun ca-mi place de ea, cum sa fac? Cel mai folositor sfat primeste funda.

4 răspunsuri:
| AkexD a răspuns:

Pfuu` mi-aduc aminte de mine, cum ma dadeam la profa de franceza a unui prieten bunlaughing. Spune`i adevarul, iar daca`ti vine greu...comunica,astfel ii poti da de inteles asta, mai subtil.big grin
Bafta!

| d33utza003 a răspuns:

laughing fa-te ca te impiedici si loveste-te de ea... cere-ti scuze si fa-te ca te doare.

| AkexD a răspuns (pentru d33utza003):

Dovada ca fetele au mai multa imaginatie.laughing

| shadow72 a răspuns:

Mergi si ii dai o karata in gura ii zici ca exersezi