| Alexandra301 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul fetelor.
Deci sa incep: Zilele trecute am pus ochii pe un baiat. Colegul prietenei mele cele mai bune il cunoaste iar ea l-a rugat pe el sa il intrebe daca si el ma place. Au vorbit iar el a zis ca sunt frumusica dar mai intai sa ne cunoastem mai bine. big grin Vreau sa vorbesc cu el pe facebook dar nu stiu ce sa ii spun. puteti sa ma ajutati? Ofer fundita celei care ma ajuta cel mai bine. Va multumesc frumos :*

Răspuns Câştigător
| XBrunetteX a răspuns:

Incepe prin a-i spune "Buna!" "Ce faci?"..alea,alea. O discutie normala, cu intrebari despre ce ii place lui, sigur o sa intrebe si pe tine ce-ti place (ori muzica, hobby-uri, etc.).
Totul va merge de la sine.

4 răspunsuri:
| supradozadenebunie5 a răspuns:

Pai ai putea sa incepi sa ii dai like la cateva poze apoi sa spui cat de bine arata in poze ca e fotogenic chesti de genu dupa asta poti sa incepi cu un simplu buna! apoi un ce faci? si uite asa intrati in discutie intreaba-l ce ii place ce uraste cel mai mult, ce muzica asculta ce film ti-ar recomanda si tot asa mai departe. Succes

| Alexandra301 explică:

Multumesc tuturor pentru ajutor. Oricum el imi dadu-se primul like-uri si comentarii. Acum am inceput sa vorbim, chiar mult :*

| Лєрค a răspuns:

Pune`i like sh comenteaza`i poza apoi el iti va multumi si asa o sa incepeti sa comunicati pe urma scrie-i salut sau ceva de genu sau trimite`i un joc sh el va trebui sa raspunda la el

| teiubescsiastae a răspuns:

Eu am fost in aceeasi situatie ca si tine happy
Eu i-am dat cerere de prietenie pe fb iar dupa i-am dat niste like`uri si dupa iti spun eu ca o sa iti zica multumesc alea alea. iar dupa incepi sa ii spui si eu zic sa vi directa sa nu fi timida pentru ca asa pierzi. eu i`a spus direct si eu si acum sunt cu elwinking Bafta. funda?:*