| Silviu016 a întrebat:

Salutare! 1. De ce când iubita mea se lovește mă excită? Eu o iubesc dar nu stiu de ce. Eu cred că este din cauza sunetului pe care il scoate orice om când îl doare ceva. Vreau pareri
2. De ce am "fantezii" "sadice"? Nu chiar sadice, cand ma excit simt nevoia o strang tare si ei nu îi place

Răspuns Câştigător
| PaulCos a răspuns:

Toti avem, uneori chiar alternant, caracter dominant sau submisiv. Atentie insa sa nu impingi la extrem latura ta dominanta. Altfel e ok in masura in care este acceptata de partenera, daca nu, devine agasanta manifestarea asta pentru ea.

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BDSM in forma minora. Nimic anormal, doar ca asta nu e pe placul fetelor

| Violleta2022 a răspuns:

1. probabil ca-ti place violenta
2.comportament anormal, neplacut oamenilor, chiar infricosator sau respingator.

| Werrich a răspuns:

Probabil ca esti troll

| Silviu016 explică (pentru Werrich):

Nu, așa mi se întâmplă.

| Catrice a răspuns:

Văzusem o glumita nu demult pe net unde iubita il pupa, îl mângâie, i-o ia in gura, ii face de toate și nu ii se scoală și când plante de nervi, hop i se trezește jucăria...așa și tuhee hee

| luffypk a răspuns:

Ar trebui sa nu o mai imbratisezi atat de des daca ii displace chestia asta, nu cred ca e o problema atat de grava, doar o "placere nevinovata" de-a ta.

| Julia1188 a răspuns:

Ori te "dai" dupa ea si renunti la gesturile mai violente in pat, ori iti gasesti pe cineva cu care esti pe aceeasi lungime de unda. Te inteleg, nu toti suntem romantici.

| VladJEU a răspuns:

Este totul in regula. Este reflexul de barbat. Daca spune ca nu ii place trage-i una peste cap si spune-i sa revina la relitate ca tu esti seful

| Szekszinator a răspuns (pentru Violleta2022):

Vrei sa spui ca dar pentru ca imi place cand cainele meu imi musca varful organului masculin sunt ciudat. sa stii ca m-am intristat.

| Szekszinator a răspuns (pentru VladJEU):

Cum a zis si tata, nu e viol daca unul dintre voi e de acord.
abia astept sa iasa din inchisoare

| Silviu016 explică (pentru VladJEU):

Nu mai bine iti dau eu una peste cap si rezolvam? Oricum gândești ori esti copil ori ești violent. Eu cand o strâng așa nu îmi dau seama dar tu ai bate-o ca nu ii place!

| Silviu016 explică (pentru Szekszinator):

Din 10 oameni 2 sunt pe dinafară! Esti zoofil daca faci asta! Omule e un câine nu e femeie/bărbat!

| Silviu016 explică (pentru PaulCos):

Cel mai potrivit mesaj? Nu spun ca nu e corect ce ai zis dar spun de altii ca au luat-o pe aratura raaauuu.

| Silviu016 explică (pentru PaulCos):

Cel mai potrivit mesaj. * nu stiu cum a apărut?

| VladJEU a răspuns (pentru Silviu016):

Nu stiu care dintre noi e ala bolnav mintal. Eu care glumeam sau tu care iti strangi femeia de toate alea? Eu zic du te la psiholog sau la puscarie ca alora de acolo le place sa i strangi

| Silviu016 explică (pentru VladJEU):

Omule eu daca ma gandesc la asta nu o mai strang, doar atunci cand nu ma gandesc fac asta! SI ASTA NU E O GLUMA!