| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,am 14 ani si nu pot ejacula, nu am sperma.Tin sa mentionez ca penisul are 9cm iar eu sunt destul de nedezvoltat aratand ca un baiat de 12 ani...
Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Fiecare copil se dezvolta diferit, iar la tine este clar ca nu a debutat inca pubertatea. Rabdare! Va debuta si la tine peste 1-2 ani!
Nu lua in serios ceea ce copilul de mai sus iti spune, ca poti lesina si te gasesc parintii in stadiul ala.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as recomanda sa iei un parinte de mana si sa mergi la un medic endocrinolog, pentru investigatii hormonale!

| doctorandus a răspuns:

Dap, treci pe la medic.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu iti pierde speranta, tanar jedi, apuca ciucurelul in mana si da i pana iese fum din ea

| Dragosdoar a răspuns:

Wow,asta te preocupa pe tine asa mult la varsta asta? O sa-ti dea si slobozu, nu fi asa nerabdator

| StefanAdam a răspuns:

Incearca sa te masturbezi mai mult, de cel putin 5 ori pe zi, cu siguranta va iesi si sperma pana la urma

| izukyyy a răspuns:

Ba eu zic sa nu mai faci laba si sa stai pe curu tau