am 15 ani si inca am penisul nedezvoltat, mentionez ca am 45 kg, ceea ce nu e prea normal la varsta mea dar mnonu'mi prea place sa mananc. Inaltimea de 1.65... Ce ar trebui sa fac? sa consult un medic? sa vorbesc cu parintii ( imi e cam rusine )? Mi'e cam frica sa nu raman asa sad

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Buna.Prima data vorbesti cu parintii.Acu esti barbat sau ce... Tie rusine. off domne.Intraba-i ca nu te musca, iar in privinta nedezvlotarii la 15 ani mai are de crescut pana la maturizarea completa al corpului.Si. nu vei ramane asa.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine vb cu parintii
si du-te la un endocrinolog si cl mi probabil vei face un tratament cu pregnil

| ellyelena a răspuns:

Eu zic sa le spui parintilor si incearca sa nu mai mananci asa mult dar totusi 45 kg nu sunt multe e ok spune-le parintilor tai daca e ceva mai gravhappy

| ellyelena a răspuns:

Scz pentru rasp de mai inaint am gresit ceva ma eu zic sa vb cu parintii tai sa le spui sa te duca la doctor ca nu e normal sadla 15 ani adica no spune-le si gata ca daca te duce la doctor e doctor si a mai vazut multe lucrurui asa ca nu trebuie sa te rusinezi in fata doctorului sau parintilor ascultama serios happywave