| andrei29visul a întrebat:

Am 17 anii si as dori sa va intreb ceva pe cei care sunteti in grad sa imi raspundeti si ati trecut prin situati de genul acesta.Ce pastile pot sa folosesc sa nu imi las prietena insarcinata daca ea nu doreste sa ia anticonceptionale? A fost virgina cand am facut-o prima oara si nu am folosit prezervativul pana acum ciclul ii vine regulat no problem, doar ca nu vreau sa am surprize neplacute! Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i cu paracetamol. Macar nu te va durea capul cand vei afla ca o sa fii tata.

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Pentru ca va aflati in afara casatoriei, cea mai buna pastila este abstinenta.
Stii cum e vorba aceea: daca vrei sa realizezi ceva in viata, trebuie sa lupti. Iar daca nu lupti acum, nici mai tarziu nu o vei face.

| Hαppiηеss a răspuns:

Iti iei frumusel prietena de manuta si va duceti la medicul ginecolog sa-i prescrie anticonceptionale, astea nu se iau asa dupa ureche au reactii adeverse difera de organismul fiecaruia. Daca nu folositi prezervativul.

| girl00 a răspuns:

Tu nu trebuie sa iei nimiclaughing poti folosi doar prezervativul tu nicidecum anti..eu zic sa te duci cu ea la un control ginecologic si sa-i prescrie ginecologul niste anticonceptionalebatting eyelashes ca altfel ve-ti avea surprize neplacute laughing succes ^-^

| DanyelFSN1 a răspuns:

Andrei sa te vedem tatic dupa vr`o lunalaughing))), te cununam noi cei de la TPU daca vrei, daca nu esti casatorit bineinteleshappy

| TwixuDrept a răspuns:

Chill out dude...muta'te in alta taralaughing)

| andrei29visul explică:

De unde sa le iau ca stau in Italialaughing)