| Giyaa a întrebat:

Urgent!
Deci am facut sex neprotejat si el de 6 ani a folosit aceeasi metoda. Dupa ce termina treaba ea se duce la baie urineaza si se spala si nu a avut surprize neplacute. Majoritatea prietenilor folosesc aceeasi metoda. Am facut-o doar de 2 ori eram virgina, a 2 oara s-a terminat. Pot ramane insarcinata?

7 răspunsuri:
| dariaelena a răspuns:

Sa stii ca nu e o metoda asa sigura si da exista riscul sa ramai insarcinata...

| reanu a răspuns:

Da! urinatul e o idee prosteasca.prezervativul sau anticonceptionalele.nu va mai luati dupa metode scoase dupa ureche! un sfat exista google! si daca a terminat in tine 99% ai sanse sa fii insarcinata

| piciuk a răspuns:

Depinde unde s-a terminat. mi se pare ciudat faptul ca multi spun ca metoda retragerii nu e sigura. daca stam bine sa ne gandim nicio metoda contraceptiva nu e 100% sigura.eu folosesc metoda asta de 2 ani cu iubitul meu si nu mi s-a intamplat niciodata sa raman insarcinata

Răspuns utilizator avertizat
| preadulce a răspuns:

Dar de ce sa stai mereu cu frica asta si sa nu folosesti prezervativul?

| justme_7869 a răspuns:

@giyaa unele fete mai si mint.asa am avut eu o pretena sa luat dupa o alta pretena ca ea folosea metoda asta si dupa trei luni ce folosea metoda asta a ramas insarcinata nu te lasa bazata pe chesti din astea cel mai bine pazestete!

| Giyaa explică:

Oo doamne @worried Multumesc mult... Da ma intreb cu de restul fetelor nu raman waiting