| Mateialex21 a întrebat:

Salutare, am 18 ani si iubita mea la fel, suntem impreuna de 3 luni insa nu am facut sex pana acum, ea zice ca e virgina si eu nu vreau sa o presez deloc, astept sa fie pregatita din toate punctele de vedere, toate bune pana aici.Ea a avut in trecut o relatie de 8 luni cu un tip cu care zice ca nu a facut sex insa parca nu sunt absolut sigur, deoarece sanii ei sunt foarte moi, deci cei mai moi sani pe care am pus mana pana acum si au fost destui, si sunt foarte lasati, ii are foarte mari dar ma asteptam de la o fata virgina sa fie mai fermi, sa aiba piatra aia la sani. Are vreo legatura sanii cu virginitatea? Multumesc de raspunsuri...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu are nici o legătură sânii ei moi cu virginitatea!
Problema este că tu nu ai încredere în ea, eşti foarte suspicios, nu mai fi aşe, că nu mori acu!
Te pup!

25 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fermitatea sanilor NU are niciodata legatura cu virginitatea. Sunt moi si lasati fiindca nu face deloc sport, e foarte sedentara si nu are masa musculara sa-i sustina sanul. Gandeste-te si tu, crezi ca o fata de nici 18 ani ar face sex dupa o relatie de doar 8 luni? Si nici tu nu e cazul sa te gandesti la asta deocamdata. Poate peste vreun an, dar pana atunci mai aveti de crescut impreuna, sa va cunoasteti, sa inveti sa o respecti, sa o iubesti, sa ai incredere nelimitata in ea. Nu poti face sex cu o fata al carei cuvant il pui la indoiala, trebuie intai sa ai destule sentimente pentru ea incat sa o crezi neconditionat. Daca n-o sa reusesti niciodata si oo sa mai ai genul asta de indoieli, nu e cazul sa te atingi de ea, ti-ai bate joc de ea obligand-o sa faca sex intr-o relatie lipsita de orice valoare

| lolly a răspuns:

Mai schimbă-ţi jignirile, tot cu "maimuţo şi nesimţito"(ţi-am citit multe răspunsuri să văd ce te duce capul) şi majoritatea sunt certuri/contraziceri cu alţii. Dacă vezi că majoritatea sunt împotriva ta, tot tu te crezi cel inteligent?
By the way, eu nu te-am jignit pe tine, te respect însă nu sunt de aceeaşi părere cu tine.
Să-ţi reamintesc că nu m-a violat nimeni şi sunt virgină.

| mona a răspuns:

Nu te lasa influentat de,, flexibilitatea sanilor,, daca ea zice ca e virgina, asa o fi...nu vad de ce ar minti

| Azµre a răspuns:

Nu sânii demonstreză că o femeie este virgină sau nu! Doamne ce minte aveți! Maturizează-te! relațiile nu sunt bazate pe VIRGINITATE!

| Oana92 a răspuns:

Nu exista nicio legatura. Daca are sanii mari e destul de logic ca sunt si lasati. Respecta-i decizia pana la capat si nu te indoi de ea. Iar cand va veni momentul x sa nu uiti de lubrifiant si de prezervativ.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Absolut nicio legatura intre una si alta! problema e neincrederea ta! moliciunea sanilor ei nu are nicio legatura cu virginitatea!

| Liliana1981 a răspuns:

Adevarul este ca himenul se intinde de fapt pana in dreptul sanilor si ii tine trasi si fermi. Cand himenul se rupe, bineinteles ca sanii cad, ca nu mai sunt legati cu nimic. El este ca un elastic care traverseaza cutia toracica pana in abdomenul inferior si organele genitale. De aceea, trebuie avut grija ca el sa fie rupt incet si cu atentie, altfel sare exact ca elasticul si poate sa te plezneasca peste cerul gurii.
Oricum, sanii pot fi sustinuti si de altceva, fie in timpul virginitatii, fie dupa perderea ei: prin intarirea sinapselor neuronale.

| BSwwatch a răspuns (pentru Liliana1981):

laughing

| Wrufloukel a răspuns (pentru Liliana1981):

Am o rugăminte la tine, cănd vrei să te mai dai ironică sau să faci caterincă de întrebarea unui om, vezi să nu fii și penibilă. Un răspuns mai penibil ca al tău și superficial nu am văzut în viața mea! Chiar că multă minte îți mai trebuie, știi tu ce știi ai mare dreptate! Pun pariu că dacă îți desenez un vagin, habar nu ai unde este himenul! Penibilă mai ești! Nici măcar umor nu ai! Am mai văzut penibili care aveau căt de căt umor, dar la tine văd că te chinuie ceva! Te chinuie talentul. Dar din nefericire pentru tine ești doar penibilă. Deci în mintea ta de penibilă, sănii pentru a fii tari, trebuie să fie lăsați și trași de un elastic, totuși băiatu care a pus întrebarea specifică clar faptul '' dar oare nu ar fi trebuit să fie fermi și tari ''? În fine, dacă-ți desenez o pereche de săni, și te pun să-mi arăți unde este areola ai să răzi ca maimuța la banană! laughing Cănd vrei să te mai dai caterincoasă și ironică, încearcă măcar să discuți la subiect, și să faci tot posibilul să nu devii penibilă. Cred că toată lumea care ți-a citit mesajul, răde de tine, căt ești de penibilă cum te chinuie talentu rău de tot!

| Liliana1981 a răspuns (pentru Wrufloukel):

Asculta draguta, sa-ti raspund asa cum ar trebui inseamna sa ma cobor la nivelul tau si n-as vrea sa devin penibila,,,,, ca vad ca tot iti place cuvantul asta la nebunie, Sau o fi din cauza ca e unul din putinele pe care le ai in vocabular? Nu-mi raspunde, e retorica intrebarea, Hai fugi la somn ca deja ai obosit de la cat incerci sa pari amuzant/a pe aici,

| Wrufloukel a răspuns (pentru Liliana1981):

Bă penibilo dispari că te faci de răs singură! Ești penibilă așa de tare încăt au răs toți cănd ți-au citit încercarea ta de a fii ironică! Tu doar încerci, că de reușit, ai reușit doar să fii penibiliă! Te faci singură de răs! Eu am citit mesajul tău de sus, primul, întămplător, fără să vreau. Penibilă ești! Te chinuie ceva dar nici tu nu știi ce! laughing

| Mateialex21 explică (pentru Liliana1981):

Iti doresc fir intins daca vrei sa te spanzuriwinking

| Liliana1981 a răspuns (pentru Mateialex21):

laughing))))))) Crezi ca m-ai uimit? Gresit, nu asteptam alt raspuns. Nu pot astepta raspunsuri inteligente de la persoane care posteaza intrebari prostesti.

| Mateialex21 explică (pentru Liliana1981):

Iti propun sa te intorci inapoi la ciufulit maimutawinking

| Liliana1981 a răspuns (pentru Mateialex21):

Cum spuneam...

| Wrufloukel a răspuns:

Ete na, ce te interesează pe tine mă dacă e virgină sau nu! Beep și gata! Peste 10 ani cănd o să-ți aduci aminte de mine și de mesajul meu o să-ți pară rău și o să zici, băi da mare bou am mai fost ca nu am beepuito bine de tot! Frate, sexul este ceva normal, dacă o faci cu ea, făo în așa fel încăt să se simtă super ok. Făo să moară de placer ca sa te țină minte ea pe tine toată viața! Dacă tu ai stat și I-ai pus mănă pe țățe dar nu ați făcut sex, hello deja stau și mă găndesc dacă nu cumva ești pederast! Păi da bagăi și tu măna la gogoașă pac pac, haoleu eu nu știu cum poți să reziști cu o păsărică lăngă tine și să nu-I faci nimic! Frate sexul este bun, nu face rău la nimeni nu a omorat pe nimeni, ba din potrivă! Vezi mă chemi și la botez dacă e să o lași borțoasă! Sunt nașul tău număru unu! laughing Finule vezi ce nume dai la copil că te sparg. tongue Sau dacă e, ne lași mesaj pe TPU și ne întrebi cum poți să afli dacă este sigur copilul tău! laughing Că pănă faci tu sex cu duduia mai durează și fata îți zic eu că vroia să facă sex cu tine dar o arde la modul că vai de mine sunt virgină în nas laughing Băi deci mor de răs acum, parcă imi și imaginez cu ce fel de abureala te-a luat asta pănă acum! laughing Așa sunt fetele astea de 17 anișori, o ard la modul că vezi domnule că mă las greu tare beepuită. O ard cu sentimente alea alea. După ce ai să faci sex cu ea ai să vezi că o să te doară fix undeva dacă mai e sau nu virgină sau dacă te iubește sau dacă tu pe ia o iubești etc! Fii băiat isteț băi matei, că țara geme de beep!

| Wrufloukel a răspuns:

Eu nu am înțeles un lucru în viața asta a mea! Ori dacă faci sex acum ori dacă faci sex peste un an, oare nu e același lucru? Nu tot sex faci și atunci? Unde este rostul să aștepti? Să aștepti ca să ce? Să vină altul mai isteț ca tine și să o bepuiască bine de tot? Pf! Ori că o faci acum ori că o faci peste o lună două trei e tot același lucru! Ești tănăr ea e tănără, ardeți-vă frățioare că doar de asta aveți organe genitale, să le folosiți! Apropo, dacă tu cănd faci sex cu ea, o întrebi, vezi că-mi dau drumu în tine, dacă ea sare ca arsă, atunci e clar că nu mai este virgină! Dar dacă este virgină poți să-ți dai drumu în ea că nu are nimic! De rămas gravidă nu are cum findcă este primul ei contact sexual!

| Liliana1981 a răspuns (pentru Wrufloukel):

Multa minte iti mai trebuie!

| lolly a răspuns (pentru Wrufloukel):

Rostul este ca fata să se simtă pregătită! Dacă o face cu unul care mâine o părăseşte crezi că nu o să aibă sechele? Merită să dăruieşti virginitatea oricui? Nu toţi sunt oameni fără sentimente ca tine(fără supărare).Una este s-o faci cu o persoană pe care o iubeşti, alta este cu un necunoscut.
Ştii care este diferenţa dintre oameni şi animale?
Oamenii au sentimente!

| Wrufloukel a răspuns (pentru Liliana1981):

Da exact, și ție multă minte îți mai trebuie! laughing

| Wrufloukel a răspuns (pentru lolly):

Băi inteligento, băiatu scrie clar în mesaj că au deja trei luni impreună. Băiatul scrie clar în mesaj adica în intrebarea lui că, sunt de trei luni impreună și că o iubește! Am impresia că ori ești superficială ori ai creierul mic căt o nucă ori nu citești ce întrebarea care a pus-o băiatul! Dar se pare că dorești și tu funda aia, și ai dat un răspuns superficial și ieftin! Dacă tu nu ești în stare să citești o simplă întrebare care a fost pusă de mateiales21, atunci stau și mă întreb căt ești tu de credibilă în ce afirmați faci tu! Dacă pe tine te-au părăsit foștii tăi iubiți și ai rămas cu sechele, atunci este problema ta băi fato! Mergi la un psihiatru și discută cu el, daca vrei te pot consola în particular! Mie chiar imi pare rău pentru tine, poate ești o tipă super și ai avut neșansa să faci sex cu un tip care ți-a dat papucii imediat după ce ați făcut-o! Asta e, imi pare rău pentru tine, condoleanțele mele!

| lolly a răspuns (pentru Wrufloukel):

1.Nu intru pentru funde, stai liniştit.
2. Dacă eşti cu o fată de 3 luni nu înseamnă că trebuie să o obligi să facă sex cu tine dacă nu se simte pregătită.
3.Nu mi-am început viaţa sexuală, aşa că trimite condoleanţe în altă parte.

| Wrufloukel a răspuns (pentru lolly):

Cine a spus că trebuie să obligi pe cineva pentru a face sex cu tine? Mami spune sincer, cine te-a forțat să faci sex? Ai fost violată? Văd că le ai cu din astea! Ai fost forțată de cineva să facă sex cu tine? Dacă tu imi pui mie cuvinte în gură aiurea pe care nu le-am scris în viața mea, atunci este clar cu tine, tot ce-ți place ție să faci este să fii superficială și să dai răspunsuri negăndite doar pentru o amărătă de fundă! Rușine să-ți fie maimuțo! Pe viitor cănd mai pui cuvinte în gura cuiva găndește-te de zece ori înainte să o faci, lumea poate citi clar mesajele mele și vor observa că nu am zis în viața mea să obligi pe cineva să facă sex cu tine! Dacă tu asta ai văzut în mesajele mele te poftesc să mergi la un medic să-ți faci un control la ochi, nesimțito!

| allexandraaaaa a răspuns:

Eu am foarteeee, foarte multe prietene cu sanii mari si lasati, si nu mai sunt virgine. Eu in schimb sunt, si am tot sanii mari(90) dar nu ii am lasati. Sunt tari, si pot sta si fara sutien,am primit reclamatii cum ca as avea silicoane big grin Dar pana la urma mai conteaza si organismul, dar din cate am auzit, odata cu inceperea vietii sexuale sanii se lasa. Acum depinde, daca e mai "plinuta" e normal sa ii aibe lasati, daca e mai slabuta ar trebui sa fie ridicati, totusi...Acum nu stiu, incearc-o si ai sa vezi daca a fost sau nu virgina. O sa iti dai seama atunci! :*

| irinel98 a răspuns:

Dai drumu sari pe ea