| Anna_4837 a întrebat:

Salutare tuturor again! Acum fac un mic serviciu pe care m-a rugat o colega sa incerc sa il fac... o intrebare despre sani, deci aviza amatorilor.
Avand in vedere ca are 16 ani si cateva zile, este disperata in legatura cu sanii ei.
Nu ii are prea dezvoltati dar poarta sutien cu burete cu o marime destul de mica si cand am vazut m-a bufnit rasul. e usor haioasa imaginea dar e ok cred.
Intrebarea este : Cum vor fi sanii pe viitor? fermi sau lasati? Fiind in crestere si poarta sutien destul de dur cu acel burete tare

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sutienul deformeaza sanii si o sa-i aiba lasati chiar daca ii are mici!

| karellen a răspuns:

Fermi, cel mai probabil, daca se dezvolta mai tarziu. va fi o norocoasa

| kristinutza a răspuns:

Nu e normal sa poarte sutien cu burete dura...deoarece niciodat anul va avea un piept frumos.