| dydy22 a întrebat:

Salutare am cumparat un telefon samsung gt-s5560i de la cosmote, problema este ca nu merge m.sport.ro pe el dc. Pe youtube merge astep un raspuns care sa ma ajute si poate o redirectionare de unde pot lua un flash player

2 răspunsuri:
| k1DDo a răspuns:

Flash playerele nu prea mai merg luate de pe net eu am un smasung s5230 am luat un flash player special pentru tel meu si nu merge spune sa ii fac update si al-2-lea lucru incearca sa te duci la ala care ti-a bagat netu si ii zici ca nu iti merge pagina Succes!batting eyelashes

| BabitauBabitau a răspuns:

Buna am si eu o intrebare big grin. am so eu un Samsung Player 5 GT-S5560i si nu pot activa wi-fi'ul big grin la tine merge? Te rog raspunde-mi. Multumesc