| sfechis a întrebat:

Funda! sall TPU mi-am cumparat un telefon Samsung star 2 GT S-5260 si as vrea sa ma uit la meciuri online ( sunt pe cosmote si am o extaoptiune cu trafic de net) pe ce site as putea sa ma uit online? ( am incercat pe m.sport.ro) eu cred ca am flash playyerul instalat dar nu imi merge si unde as gasi apicatia pentru,, crapat" ecranu adica broken screen...si talking panda si ralking paid...

2 răspunsuri:
| bosscool a răspuns:

Http://www.cool-tv.ro/m/

dupa siteul acesta dar iti trebuie un pluing de downloadat pe telefon citeste tot ce e de citit si o sa-ti dai seama!

FUNDa!

| sfechis explică (pentru bosscool):

Nu-mi merge..nu imi suporta telefonul formatul.apk mie imi suporta formatul.jar