| mw3 a întrebat:

am o intrebare,la ce varsta pot sa ma culc cu o fata(nu sex ci doar sa ma >culc---dragoste), vreau seriozitate!
dau FUNDA! happyhappyhappyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| Bogdan1o a răspuns:

A te culca cu o fata, a face dragoste cum zici tu sau sex e cam acelasi lucru, cu diferenta ca sex e sex si nu implica sentimeste, iar dragostea e sex din iubire... sper ca ai inteles

9 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

De la cat simti tu ca e momentul sa faci pasul acesta.

| znstr a răspuns:

Dupa parerea mea, un baiat poate sa faca dragoste de la 16 ani in sus. De ce toti baietii se gandesc de mici la sex?

| Andrei_Daniel_1997 a răspuns (pentru znstr):

Iti raspund eu, pentru ca numai e timpul lui ceausescu happy

| znstr a răspuns (pentru Andrei_Daniel_1997):

Si pe timpul lu ceausescu statea garda cu tine-n pat sa vada cand faci sex sau nu? E o prostie asta, toti vor sa para "masculi" cand au 5cm in pantaloni. Altii la 14-15 ani se chinuie sa intre la un liceu bun, sa faca ceva in viata, si altii se gandesc sa nu rada vecinul verisoarei lui de el ca e inca virgin.

| Madiitza a răspuns:

Nu'i varsta, nici prea mic.dar nici prea mare! tongue

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu am priceput ce vrei? Sa faci sex sau nu?

Răspuns utilizator avertizat
| frikk a răspuns:

11-12 ani.succeswinking

| Annutsa a răspuns:

Eu sunt fata, dar iti spun ce varsta aveam cand s-a culcat un baiat cu mine.
Aveam cateva saptamani si am dormit la varamio. Atunci am dormit prima oara cu un baiat in pat, doar ca n-am facut dragoste.