| Adytza09z a întrebat:

Salutare am o intrebare mai tampita.
Daca pun sapun lichid pe penis si apoi fac sex ce se poate intampla.
1.sapunul ataca lichidul seminal sperma in caz de mi dau drumu.(asta vreau sa aflu).
2. daca fac sex in a 12 zi(numarand din prima zi de sangerare adica pe 25) se poate ramane fara sa mi dau drumu in ea?

5 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

1)Sapunul iti v-a provoca niste iritatii de in scurt timp te vei duce la doctor de buna voie, asa ca mai bine cumperi un lubrifiant(ca se gaseste peste tot).
2)Riscul de sarcina este preponderent TOT TIMPUL, nu doar in timpul menstruatiei, ori dupa ce aceasta a trecut.
Tot ce trebuie tu sa retii este ca fara prezervativ, MEREU V-A EXISTA RISCUL UNEI SARCINII.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Caută în dex ce înseamnă "preponderent", iar "va exista" se înscrie în felul acesta. În rest, răspunsul tău de la punctul 2 este cretin de-antregul.

| Adytza09z explică (pentru Necunoscut112):

Zice mi mai pe clar sa zic asa daca vreti.

| Adytza09z explică (pentru DeathIncarnate):

Pe scurt daca nu mi am dat drumu sau alcv in ea, se poate ramane.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Necunoscut112):

"Va exista" de acord cu tine, greseala mea, pe net se intampla draga mea, cat despre "de-antregul" tau care se scrie de-a-ntregul(of gramatica asta ca vad ca tot semnalizezi)denota ca ai si tu anumite "lipsuri" mai mari sau mai mici cu a noastra gramatica