| Anonim0972 a întrebat:

Salutare
Am o întrebare penu fete,
Puteți ajunge la orgasm doar prin sex oral?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu ar putea, daca e facut cum trebuie

| Violleta2022 a răspuns:

Femeia are mai multe tipuri de orgasm:
- orgasmul clitoridian care se obtine prin sexul oral (cunnilingus) practicat de barbat cu limba sau degetul direct pe clitoris, sau printr-o masturbare a femeii.
- orgasmul vaginal - obtinut cu penisul in vagin, de un barbat experimentata sau de un falus (jucarii sexuale).

Acum ca sa-ti raspuns direct la intrebarea ta:
"Puteți ajunge la orgasm doar prin sex oral?"
Da, putem ajunge la orgasm clitoridan daca baiatul isi da intersul sa faca un preludiu cu limba sau degetele, fetei, pana ii obtine un orgasm clitoridian care este similar cu masturbarea penisului.

| Anonim0972 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc, am acest interes dar cum ar trebui să procedez?

| mihai69 a răspuns:

Ba bine că nu! Chiar multiple.

| dullcat a răspuns:

Buna.Doar un procent destul de mic de femei poate ajunge la orgasm numai in urma sexului oral.