| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,poti sa o aduci la orgasm prin sex oral? Daca da, e vreo tehnica ceva? ca eu nu reusesc prin oral

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Desigur.
Tu ce esti? El sau ea?
Daca esti barbat,orgasmul la femei este mai greu de obtinut oricum, si normal si oral. Trebuie foarte mult preludiu, jocuri, mangaieri, dragaleli...
La barbati...e mult mai simplu.

| corbulalbrosu a răspuns:

Exerseaza, in timpul cunilitiei foloseste si degetele. Invatatul si repetitia pot fi considerate ca fiind mama experientei si in materie de sex. Succes. Poate te va ajuta urmatorul material, http://beeg.com/2123709. Sicces.

| Oana92 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Pe bune ca i-ai dat link-uri catre un film porno? laughing

| mihai69 a răspuns:

„... eu nu reusesc prin oral"
===
Încearcă scris, atunci! Auzi, dar fata aia a avut orgasm vreodată? Că dacă nu, durează o vreme până ajunge acolo.

| Florentina9210 a răspuns:

Daca esti maestru, poti. Daca nu, asteapta fata mult si bine laughing lasa-te de meserie. tongue

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Da,clar ca e o tehnica. Exersezi pana reusesti sa faci asa, se va urca pe tavan de placere.

https://goo.gl/twLUCr

| NimeniSiAtat a răspuns:

Poftim cultura laughing...da, poti cu mult calm, precizie si indemanare laughing, daca esti baiat iti trebuie rabdare multa, pentru ca fetele termina mai greu, daca esti fata ai sanse sa il termini destul de repede.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Poti, doar sa vorbiti intre voi, cum ii place ...etc