| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,am o intrebare serioasa.Cand un baiat face prima data sex,il doare? Daca da, doar prima data sau mereu?

14 răspunsuri:
| indragostituspun a răspuns:

Nu nu-l doare

| Azµre a răspuns:

Da, îl doare mintea! Ca pe tine!

| Cristiann25 a răspuns:

Iti spun eu sincer si clar:nu te doare dar te va ustura putin daca fata e virgina! Daca nu mai e virgina nu o sa te doara si nu o sa te usture nimic! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu doare nimic mai.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Daca i-ar durea crezi ca ar mai face vreunul sex? thinking

| Violente a răspuns:

Nu te doare, doar dacă ești acel băiat căruia i se rupe ața la primul contact sexual, te poate ustura puțin dar ești bărbat nu balot de paie.

| irrumator30 a răspuns:

Il poate durea si pe el, in anumite circumstante primul contact sexual.

| Music4life a răspuns:

Nu are de ce sa-l doara pe baiat, doar femeia are dureri datorita procesului de rupere a himenului.
Oamenii fac sex din placere, daca-i durea pe barbati mai faceau?

| XHHHX a răspuns:

Nu-l doare, te doare pe tine capu sa intrebi asta

| LightStar a răspuns:

Pe baieti nu-i doare ma happy

| Modric a răspuns:

Nu te doare, am incercat si e placere maxima, daca te doare esti hibrid big grin

| ionutbosukiler a răspuns:

laughing) cum sa il doara, are doar o senzatie placuta big grin

| ionutbosukiler a răspuns:

Cum sa il doara, e o senzatie destul de placuta

| alexicafarafrica a răspuns:

Prima oara iti cresc ciuperci dar sa nu te sperii ca sunt comestibile... urmatoarele dati iti cresc niste ciuciuleti mici dar vezi ca sunt otravitori.in principiu doare putin...prostiawinking