| Madness345 a întrebat:

Salutare fetelor, am o intrebare pentru voi, la ce va uitati prima si prima data la un baiat? la fata, sau la alte parti? spuneti-mi-le pe rand va rog. Dau funda :*

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La bmw cu care merge

| OoBunnyoO a răspuns:

In general la fata, apoi la inaltime, iar apoi la constitutia corpului.

| GoldenZenith a răspuns:

Zâmbet si ochi.

| missfatadelatara a răspuns:

Cap
Trunchi
Membre (absolut toate)

| DorelExpertu a răspuns:

Daca esti dezbracat iti garantez eu ca mereu se vor uita la "armament".
Nu ma crezi?
Du-te la piscina si dezbraca-te complet, si o sa te convingi.
Ba mai mult, se vor uita si barbatii la tine, putin uimiti.

Problema nu e la ce se uita ele prima data, ca asta difera de la persoana la persoana, problema e cum le captezi atentia sa se uite la ce vrei tu, la ce te scoate in evidenta.

| tzuria79 a răspuns:

1. Fata
2. Corpul
3. Partea intima (****)
4. Bani
5. Seriozitate

| rebe200515 a răspuns:

Eu ma uit la creier. Vad si eu dacă are ceva in capul ala si dup-aia vad ce fac.